ایام محرم 1398
1390/04/07 13:55:17
سرویس اجتماعی

بررسی مسائل زائران حرم امام رضا در جلسه کمیسیون اجتماعی در مشهد

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه روز دوشنبه این کمیسیون در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: در این سفر یک روزه به بررسی مشکلات این استان زائرپذیر پرداخته شد، همچنین بازدید سرزده‌ای هم از سازمان بهزیستی این استان به عمل آمد.
بررسی مسائل زائران حرم امام رضا در جلسه کمیسیون اجتماعی در مشهد رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه روز دوشنبه این کمیسیون در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: در این سفر یک روزه به بررسی مشکلات این استان زائرپذیر پرداخته شد، همچنین بازدید سرزده‌ای هم از سازمان بهزیستی این استان به عمل آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg بررسی,مسائل,زائران,حرم,امام,رضا,در,جلسه,کمیسیون,اجتماعی,در,مشهد Icana

"هادی مقدسی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: روز دوشنبه اعضای کمیسیون اجتماعی سفر یک روزه‌ای را به استان خراسان رضوی داشتند و در همین یک روز جلسات فشرده‌ای انجام شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این سفر جلسه‌ای با حضور مدیران اداره کل کاررو امور اجتماعی، تامین اجتماعی،  تعاون، خدمات درمانی و بنیاد شهید برگزار شد. این جلسه به طور فشرده برگزار شد اما نتایج خوبی را به دست آورد.

وی افزود: همچنین با مسئولان حوزه اجتماعی استان خراسان رضوی نیز جلسه‌ای برگزار کردیم و در این جلسه به وضعیت ویژه‌ و خاصی که استان خراسان رضوی دارد، پرداختیم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: سالانه حدود 20 میلیون زائر به این استان تردد می‌کنند و در همین رابطه تصمیماتی گرفته شد تا مسائل و مشکلات مسافران و زائرانی که به این استان تردد می‌کنند، مرتفع شود.

مقدسی گفت: در پایان این سفر، بازدید سرزده‌ای از چند مرکز سازمان بهزیستی  در این استان به عمل آمد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet