خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/19 17:35:24
سرویس استان ها
سودانی:

سخت‌گیری بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج، جوانان را دلسرد می‌کند

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این که مدتی است که بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج به جوانان امتناع و یا سخت‌گیری‌ می‌کنند، این امر باعث دلسردی جوانان در بحث ازدواج می‌شود.
سخت‌گیری بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج، جوانان را دلسرد می‌کند نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این که مدتی است که بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج به جوانان امتناع و یا سخت‌گیری‌ می‌کنند، این امر باعث دلسردی جوانان در بحث ازدواج می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1331.jpg سخت‌گیری,بانک‌ها,در,پرداخت,وام,ازدواج،,جوانان,را,دلسرد,می‌کند Icana

"ناصر سودانی" در گفت‌و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان که مدتی است که وام ازدواج جوانان به مبلغ  پنج میلیون تومان افزایش پیدا کرده است، افزود: جوانان با اخذ وام ازدواج از بانک‌ها می‌توانند قسمتی از مشکلات خود را رفع بکنند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مدتی است که جوانان برای اخذ وام ازدواج از بانک‌ها با مشکل مواجه شده‌اند، تصریح کرد: مدتی است که بانک‌ها برای ارائه وام ازدواج به جوانان تعلل می‌کنند و یا حاضر نیستند که این وام را به صورت کامل بدهند.

وی با بیان این که بانک‌ها باید وظیفه خود را به صورت مناسب انجام بدهند، گفت: بانک‌ها باید با رفتار خود باعث رشد آمار ازدواج بشوند نه این که با اعمال ناعادلانه و غیرکارشناسی باعث دلسردی جوانان بشوند.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس، با بیان این که تعلل بانک‌ها در ارائه وام ازدواج به جوانان به هیچ وجه قابل قبول نیست، تاکید کرد: مسئولان کشوری باید برای تسهیل ازدواج جوانان اقدامات مناسبی را انجام بدهند از همین رو باید با بانک‌های خاطی برخورد قانونی بشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet