ایام محرم 1398
1390/04/08 09:05:21
سرویس اجتماعی
محمدی:

از کارشناسان مجرب در کمیته تحقیق‌ وتفحص از سازمان محیط زیست استفاده می‌کنیم

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست، گفت: در ابتدا باید، بر اساس ماده ۱۹۸ آیین‌نامه داخلی طی شش ماه یک کارشناس مجرب که از سوی مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون کشاورزی و یا کمیته تحقیق‌وتفحص انتخاب ‌شود تا به بررسی مسائل مطرح شده در این مورد بپردازد.
از کارشناسان مجرب در کمیته تحقیق‌ وتفحص از سازمان محیط زیست استفاده می‌کنیم عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست، گفت: در ابتدا باید، بر اساس ماده 198 آیین‌نامه داخلی طی شش ماه یک کارشناس مجرب که از سوی مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون کشاورزی و یا کمیته تحقیق‌وتفحص انتخاب ‌شود تا به بررسی مسائل مطرح شده در این مورد بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/2950.jpg از,کارشناسان,مجرب,در,کمیته,تحقیق‌,وتفحص,از,سازمان,محیط,زیست,استفاده,می‌کنیم Icana

 "اقبال محمدی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در رابطه با تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: اولین بار طرح تحقیق و تفحص به تقاضای "یونس اسدی"نماینده‌ مشکین ‌شهر مطرح شد که پیش از این در کمیسیون کشاورزی مورد تصویب قرار گرفته بود و تقاضای کمیسیون کشاورزی برای تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست کشور با 143 رای موافق در مجلس به تصویب رسید.

 نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست یکشنبه هفته گذشته انتخاباتی برگزار شد و در این انتخابات رئیس و دبیر این کمیته مشخص شدند.

وی افزود: "احمدعلی کیخا" نماینده زابل و زهک به عنوان رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت از محیط زیست انتخاب شدند، همچنین "سپه اجیرلو" نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار – "قاسم محمدی" نماینده اردبیل، نیرو نمین به عنوان نائب رئیسان این کمیته انتخاب شدند. من نیز به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: پس از برگزاری انتخابات، قرار است بر اساس ماده 198 آیین‌نامه داخلی طی شش ماه با  یک کارشناس مجرب که از سوی مرکز پژوهش‌ها، کمیسیون کشاورزی و یا کمیته تحقیق‌ وتفحص برای بررسی مسائل مطرح شده، انتخاب شود و نتایج آن نیز اعلام خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet