ایام محرم 1398
1390/04/11 15:10:17
سرویس سیاسی
عبداللهی:

دستگاه قضا در احقاق حق با قاطعیت برخورد کند

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت: زمانی که نقشه‎های منافقان و منحرفان به‌دلیل روشنگری‏های رهبر کبیر انقلاب اجرایی نشد، آنها خواستند تا با ترور شخصیت‌ها به اهداف خود دست پیدا کنند.
دستگاه قضا در احقاق حق با قاطعیت برخورد کند رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت: زمانی که نقشه‎های منافقان و منحرفان به‌دلیل روشنگری‏های رهبر کبیر انقلاب اجرایی نشد، آنها خواستند تا با ترور شخصیت‌ها به اهداف خود دست پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1749.jpg دستگاه,قضا,,در,احقاق,حق,با,قاطعیت,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "رضا عبداللهی" در گفت‌وگو با نشریه "مردم نو" با اشاره به سالروز حادثه هفتم تیر، گفت: ریشه حادثه هفتم تیر را باید در نفاق و انحراف جست‌وجو کرد، در سال ۶۰ منافقان و منحرفان هر کدام از طریقی درصدد بودند تا زمینه انحراف انقلاب و از بین بردن شخصیتهای انقلابی را فراهم کنند.

نماینده ماهنشان، انگوران و ایجرود، گفت: شهید آیت‌الله بهشتی یکی از استوانه‌های نظام و انقلاب بود که باید از خصلت‌ها و ویژگی‌های بارز آن بزرگوار درس بگیریم.

وی اظهار داشت: عزل بنی‌صدر رئیس‌جمهور خائن وقت کشور و اقدام برای ترور مقام معظم رهبری امام جمعه وقت تهران از دیگر حوادث سنگین این ایام برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

عبداللهی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی و در راس آنها آمریکا گمان می‌کردند که با این اقدامات کار انقلاب تمام خواهد شد، اما با درایت و مدیریت خاص امام راحل ارکان نظام به حیات خود ادامه دادند.

وی افزود: با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضاییه، گفت: کار قضا در جامعه اسلامی امر خطیری است که باید به آن توجه جدی شود.

عبداللهی هفته قوه قضاییه را فرصت مناسبی برای بررسی مسائل این قوه برشمرد و گفت: دستگاه قضایی ملجا و پناهگاه مردم است که در اختلافات و مسائل باید با توجه به اقامه عدل، احقاق حق، سرعت در عمل، قاطعیت در برخورد و پرهیز از مسائل سیاسی به مسائل و اختلافات رسیدگی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet