خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/08 08:09:00
سرویس سیاسی
نماینده تاکستان:

رأی به نیکزاد در مسیر هم‌افزایی مجلس و دولت بود

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی تعامل مناسب علی نیکزداد وزیر راه و شهرسازی با نمایندگان را یکی دیگر از دلایل رای اعتماد مجدد نمایندگان به وی اعلام کرد و گفت:رأی به نیکزاد در مسیر هم‌افزایی مجلس و دولت بود.
رأی به نیکزاد در مسیر هم‌افزایی مجلس و دولت بود نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی تعامل مناسب علی نیکزداد وزیر راه و شهرسازی با نمایندگان را یکی دیگر از دلایل رای اعتماد مجدد نمایندگان به وی اعلام کرد و گفت:رأی به نیکزاد در مسیر هم‌افزایی مجلس و دولت بود. https://cdn.icana.ir/d/019/2505.jpg رأی,به,نیکزاد,در,مسیر,هم‌افزایی,مجلس,و,دولت,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)،"امیر طاهرخانی"در گفت‌وگو با نشریه "ولایت" قزوین درخصوص کسب رای اعتماد نخستین وزیر راه و شهرسازی با تعداد بالای آرای موافق گفت: این به‌دلیل تعامل و رابطه بسیار خوب ایشان با سایر نمایندگان و کارنامه موفق آقای نیکزاد در زمان صدارت وزارت مسکن بوده است.

 نماینده مردم تاکستان در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص تعامل سازنده و همکاری میان مجلس و دولت تاکید کرد و گفت: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر لزوم همکاری و تعامل سازنده مجلس و دولت لازم است این همکاری و تعامل شکلی مثبت و سازنده به‌خود بگیرد و همه تلاش‌ها در راستای حل مشکلات مردم به کار گرفته شود. بر این اساس در جلسه نمایندگان همه با تاکید بر فرمایشات و گفته‌های مقام معظم رهبری بر هم‌افزایی تعامل میان مجلس و دولت عملکرد بسیار خوبی داشتند و با واقع‌بینی بسیار خوبی شرایط موجود را سنجیده و به آقای نیکزاد رای اعتماد دادند.

وی همچنین ارزیابی هر یک از نمایندگان از عملکرد دولتمردان و به‌خصوص وزرا را منوط بر عملکرد و نحوه اداره امور توسط آنان دانست و گفت: با توجه به این‌که وزیر سابق مسکن در سمت قبلی خود توفیقات بسیاری کسب کرده و شایستگی‌های لازم را از خود نشان داده بود نمایندگان مجلس هم به وی رای اعتماد داده و مسئولیت جدیدی را به او سپردند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات به نقش مجلس در حمایت از وزرا برای ایفای نقش‌های خود اشاره کرده و افزود: مجلس باید به‌عنوان یک نهاد مهم مردمی به وزرا در ایفای مسئولیت‌ها و نقش‌های خود کمک کند و رای به وزرا باید صرفا باید رای به عملکرد آنان باشد.

وی در پایان سخنان خود درخصوص انتخاب نیکزاد به‌عنوان نخستین وزیر راه و شهرسازی گفت: به‌نظر من تنها دغدغه نمایندگان مجلس حل مشکلات و معضلات شهر و منطقه زیر نظر آنان است و همه می‌کوشند وزرایی را انتخاب کنند که به آنان در حل مشکلات ملی و محلی یاری رساند. آقای نیکزاد هم در سمت سابق خود تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با نمایندگان مجلس داشتند و به خوبی به مشکلات و دغدغه‌های ملی و محلی مردم پرداختند به همین دلیل هم بود که در جلسه مجلس رای اعتماد نمایندگان را به‌دست آوردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet