ایام محرم 1398
1390/04/07 16:22:10
سرویس استان ها
حسن غفوری‌فرد:

کاهش آلودگی هوای پایتخت در گرو رعایت معیارهای علمی است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: با استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی بهتر و با رعایت معیارهای علمی می‌توانیم معضل آلودگی هوای تهران را برطرف کنیم.
کاهش آلودگی هوای پایتخت در گرو رعایت معیارهای علمی است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: با استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی بهتر و با رعایت معیارهای علمی می‌توانیم معضل آلودگی هوای تهران را برطرف کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/5465.jpg کاهش,آلودگی,هوای,پایتخت,در,گرو,رعایت,معیارهای,علمی,است Icana

"حسن غفوری‌فرد" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: ابعاد مختلف آلودگی هوای تهران را می توانیم با معیارهای علمی به نحوی مناسب بررسی کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای ا سلامی افزود: آلودگی هوای تهران، آلاینده‌ها، وارونگی هوای تهران در صورتی به حد استاندارد می‌رسد که با یک برنامه‌ریزی کارآمد و مؤثراین معضل را بررسی کنیم.

وی ادامه داد: آلودگی هوای تهران موجب شده است که این شهر در زمره شهرهایی قرار گیرد که وضعیت مناسبی در پاکی هوای شهری نداشته باشد.

غفوری‌فرد افزود: کارخانه‌های صنعتی، کشاورزی، شهرسازی، وسایل گرمازا، نیروگاه‌ها، وسایل نقلیه و ... هر وسیله و صنعت دیگری می‌تواند هوای شهر را آلوده کند و می‌تواند محیط زیست شهروندان را تغییر دهد. 

به گفته وی، با گسترش متروهای شهر تهران و با طراحی مدلی علمی برای مبارزه با معضل ترافیکی شهر تهران بسیاری از مشکلات آلودگی هوای این کلان شهر را می توان برطرف کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهر تهران، در شمال کشور ایران و در جنوب دامنه رشته کوه البرز واقع شده است؛ تهران دارای دو شهر چسبیده به خود است که شهرری و تجریش نام دارند و به ترتیب از جنوب و شمال به تهران متصل‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet