هدر موبایل
1390/04/07 16:17:47
سرویس کمیسیون ها
حسن خسته‌بند خبر داد

تصویب کلیات لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست عصر امروز خود کلیات لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کردند، گفت: همچنین اعضا در این نشست کلیات لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را تصویب کردند.
تصویب کلیات لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست عصر امروز خود کلیات لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کردند، گفت: همچنین اعضا در این نشست کلیات لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را تصویب کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/963.jpg تصویب,کلیات,لایحه,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

"حسن خسته‌بند" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: اعضای کمیسیون در نشست عصر امروز (سه‌شنبه 7 تیر) کلیات لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کردند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هیئت رئیسه مجلس کمیسیون اقتصادی را به عنوان کمیسیون تخصصی رسیدگی به لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا معرفی کرده است و اعضا در نشست‌های آینده خود جزئیات این لایحه را برسی می‌کنند.

وی درباره دستورکارهای دیگر نشست عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: اعضا در این نشست کلیات لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را تصویب کردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی 77 ماده دارد، گفت: لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز 74 ماده دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet