هدر اصلی
1390/04/08 10:49:00
سرویس سیاسی
تجری:

پایبندی سیاسیون به اخلاق باعث اعتمادسازی در جامعه می‌شود

نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق اسلامی در عرصه سیاست کشور، یادآور شد: پایبندی سیاسیون به اخلاق باعث اعتمادسازی و فرهنگ‌سازی در جامعه می‌شود.
پایبندی سیاسیون به اخلاق باعث اعتمادسازی در جامعه می‌شود نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق اسلامی در عرصه سیاست کشور، یادآور شد: پایبندی سیاسیون به اخلاق باعث اعتمادسازی و فرهنگ‌سازی در جامعه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1582.jpg پایبندی,سیاسیون,به,اخلاق,باعث,اعتمادسازی,در,جامعه,می‌شود Icana

"فرهاد تجری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره لزوم رعایت اخلاق اسلامی در عرصه سیاست کشور، گفت: مبنای مکتب اسلام بر اخلاق است و بر همین اساس همواره بزرگان دینی مسلمانان را به رعایت این اصل مهم توصیه کرده‌اند.

نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی ظهور و بروز وقایع سیاسی را جزیی از زندگی بشر دانست و تصریح کرد: میزان پایبندی به اخلاق در حوزه سیاست بسیار نمود دارد و باعث اعتماد سازی و فرهنگ سازی در جامعه می‌شود.

وی با تاکید بر ضرورت حاکمیت اخلاق در همه ابعاد زندگی انسان‌ها، افزود: هرچقدر التزام سیاسیون به موازین و شاخص‌های اخلاقی افزایش یابد، اثرات پویایی و تعالی زندگی اجتماعی بیشتر در جامعه خود را نشان می‌دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار کرد: امروز مسئولان، نخبگان و سیاستمداران با ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و فداکاری‌های جوانان این مرز و بوم، بر مسند‌های خود تکیه زدند از این رو ملزم به پایبندی به هنجارهای اخلاقی و اسلامی در حوزه سیاسی هستند.

وی نقش دستگاه‌های نظارتی در رعایت اصول اخلاق سیاسی از سوی سیاستمداران را بسیار مهم و پر اهمیت خواند و ادامه داد: ملت ایران متعهد به چارچوب‌های اخلاقی است و رفتارهای خلاف این رویه را در هیچ حوزه‌ای نمی‌پذیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet