حلول ماه ربیع الاول
1390/04/08 09:16:39
سرویس اجتماعی
در کمیسیون حقوقی وقضائی صورت گرفت:

اصلاح ایرادهای شورای نگهبان به برخی مواد لایحه مجازات اسلامی

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه تجارت و ادامه رسیدگی به برخی مواد اعاده شده لایحه مجازات اسلامی از سوی شورای نگهبان در این کمیسیون خبر داد.
اصلاح ایرادهای شورای نگهبان به برخی مواد لایحه مجازات اسلامی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه تجارت و ادامه رسیدگی به برخی مواد اعاده شده لایحه مجازات اسلامی از سوی شورای نگهبان در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/967.jpg اصلاح,ایرادهای,شورای,نگهبان,به,برخی,مواد,لایحه,مجازات,اسلامی Icana

"خلیل حیات مقدم "در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: در جلسه دیروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ماده 512 لایحه مجازات اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم بندرماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درماده 512 از لایحه مجازات اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان مواد مربوط به دیه و مجازات کیفری تعیین تکلیف شد و ایرادهای آن رفع شد.

وی خاطرنشان کرد: شورای نگهبان معقتد بود  برخی مجازات ها در ماده 512 لایحه مجازات اسلامی به صورت دیه باشد بقیه جرائم هم از طریق دادخواست و روند قضایی مورد پیگیری قرار گیرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ادامه رسیدگی به ایرادهای شورای نگهبان در خصوص لایحه مجازات اسلامی در دستور جلسه های بعدی کمیسیون قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه تجارت در باب ورشکستگی در کارگروه تخصصی حقوق خصوصی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کمیسیون برای بررسی بیشتر پس از تعطیلات به صورت ویژه لایحه را مورد بررسی قرار دهد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet