حلول ماه ربیع الاول
1390/04/07 19:06:43
سرویس اقتصادی
پس از آتش سوزی دو شنبه شب پتروشیمی کرمانشاه:

وقوع حادثه در صنعت نفت از شرایط عادی خارج شده است

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از نحوه مدیریت در صنعت نفت کشور، حوادث رخ داده در دو سال اخیر در حوزه نفت و انرژی را غیر طبیعی خواند و تصریح کرد: فراهم کردم شرایط ایمن و افزایش ضریب ایمنی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور به معضل تبدیل شده است.
وقوع حادثه در صنعت نفت از شرایط عادی خارج شده است سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از نحوه مدیریت در صنعت نفت کشور، حوادث رخ داده در دو سال اخیر در حوزه نفت و انرژی را غیر طبیعی خواند و تصریح کرد: فراهم کردم شرایط ایمن و افزایش ضریب ایمنی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور به معضل تبدیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/6195.jpg وقوع,حادثه,در,صنعت,نفت,از,شرایط,عادی,خارج,شده,است Icana

"سیدعماد حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در ارزیابی وقوع حادثه آتش‌سوزی در مجتمع پتروشیمی بیستون کرمانشاه که شب گذشته -6 تیرماه- اتفاق افتاد، اظهار کرد: در دو سال گذشته این چندمین حادثه آتش سوزی در پتروشیمی‌های کشور است؛ وقوع حوادث در صنعت نفت کشور از حالت عادی خارج شده است.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ایمنی از مهمترین مباحث پروژه‌های نفتی به شمار می‌رود، تصریح کرد: متأسفانه در کشور ما آنچنان که باید به این مسئله توجه نمی‌شود.

وی افزود: در گذشته کمتر شاهد وقوع چنین حوادثی بودیم و این مطلب نشان می‌دهد ضعف در مدیریت علت اصلی بروز چنین حوادثی است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اظهار خرسندی از این که حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی کرمانشاه تلفات جانی نداشت، تأکید کرد: وقوع چنین حوادثی آینده نگران کننده‌ای را برای پروژه‌های نفتی کشور رقم می‌زند.

 

2 نفر در حادثه‌ای در پالایشگاه تهران جان باختند

دوشنبه شب در اثر نقص در یکی از کمپرسورهای پتروشیمی کرمانشاه آتش سوزی به نسبت شدیدی رخ داد که با تلاش نیروهای آتش نشانی کرمانشاه، هرسین و بیستون این حریق در ساعت یک و 30 دقیقه بامداد مهار شد.

متأسفانه عصر امروز (هفتم تیرماه) هم در حادثه دیگری در پالایشگاه تهران، به علت پاره شدن بست یکی از بالابرها دو نفر کشته و دو نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند؛ مهندس نجات طولابی و سیدمحمدحسین رحمانیان، دو کشته شده این حادثه هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet