حلول ماه ربیع الاول
1390/04/08 09:26:42
سرویس اجتماعی
رهبر:

میزان مصرف مواد مخدر در کشور فاجعه است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تشکر از اقدامات نیروی انتظامی و امنیتی در مبارزه با مواد مخدر در کشور، گفت: وضعیت مصرف موارد مخدر در کشور به حد هشدار رسیده و واقعا فاجعه آمیز است، به همین دلیل همه دستگاه‌های اجرایی باید کمک کنند تا به سمت ریشه‌کن کردن مواد مخدر حرکت کنیم.
میزان مصرف مواد مخدر در کشور فاجعه است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تشکر از اقدامات نیروی انتظامی و امنیتی در مبارزه با مواد مخدر در کشور، گفت: وضعیت مصرف موارد مخدر در کشور به حد هشدار رسیده و واقعا فاجعه آمیز است، به همین دلیل همه دستگاه‌های اجرایی باید کمک کنند تا به سمت ریشه‌کن کردن مواد مخدر حرکت کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/7079.jpg میزان,مصرف,مواد,مخدر,در,کشور,فاجعه,است Icana

"محمدتقی رهبر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در رابطه باعملکرد ایران در مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی کشور با وارد کنندگان و توزیع کنندگان موارد مخدر به خصوص با وارد کنندگان باید برخورد مقتدرتری داشته‌ باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: باید از زحمات نیروی‌انتطامی و فعالان مبارزه با موارد مخدر تشکر کرد اما باید بیشترین برخورد باید با ریشه‌های قاچاق مواد مخدر که همانا وارد کنندگان و توزیع کنندگان آن هستند، باشد.

وی همچنین افزود: اگرچه تخلف مصرف کنندگان مواد مخدر نیز نباید نادیده گرفته شود و با آن برخورد شود.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس خاطرنشان کرد: کشورمان با کشور پاکستان وافغانستان مرزهای گسترده‌ای دارد و از سوی دیگر مواد مخدر جدیدی مانند شیشه، هروئین، اکستازی و.... از کشورهای غربی وارد می‌شود که کار نیروی انتظامی را سخت‌تر می‌کند هر چند که تا به حال موفقیت‌های بسیاری را در این راستا کسب کرده‌اند.

رهبر تاکید کرد: دستگاه‌ قضایی باید برخورد جدی‌تر با این مساله داشته باشد که متخلفین و قاچاقچیان مواد مخدر بدانند که هزینه جرمی که مرتکب می‌شوند، بسیار سنگین است.

این نماینده مجلس اظهار کرد: وضعیت مصرف موارد مخدر در کشور به حد هشدار رسیده  و واقعا فاجعه آمیز است، به همین دلیل همه دستگاه‌های اجرایی باید کمک کنند تا به سمت ریشه‌کن کردن مواد مخدر حرکت کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet