هدر موبایل
1390/04/07 20:04:00
سرویس استان ها
ذاکر:

تعریض جاده ارومیه - کشتیبان باعث جذب گردشگر می‌شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این که جاده ارومیه - کشتیبان یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری استان آذربایجان‌غربی است، گفت: ساخت امکانات رفاهی و همچنین تعریض این جاده باعث جذب گردشگر می‌شود.
تعریض جاده ارومیه - کشتیبان باعث جذب گردشگر می‌شود نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این که جاده ارومیه - کشتیبان یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری استان آذربایجان‌غربی است، گفت: ساخت امکانات رفاهی و همچنین تعریض این جاده باعث جذب گردشگر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/7682.jpg تعریض,جاده,ارومیه,-,کشتیبان,باعث,جذب,گردشگر,می‌شود Icana

"سید سلمان ذاکر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که منطقه امام زاده کشتیبان شهرستان ارومیه یکی از بهترین مناطق از نظر آب و هوا است، افزود: این منطقه به‌دلیل شرایط خاص جغرافیایی و نزدیک بودن به دریاچه ارومیه از طبیعت مناسبی برخوردار است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که سالانه هزاران نفر به منطقه امام زاده کشتیبان سفر می‌کنند، تصریح کرد: متاسفانه جاده این منطقه دارای وضعیت نامناسبی است که این امر باعث تصادفات جاده‌ای می‌شود.
ذاکر با بیان این که ترافیک و وقوع تصادفات جاده‌ای فقط به‌دلیل کم عرض بودن جاده ارومیه – کشتیبان است، تاکید کرد: تنها راه برون رفت از ترافیک منطقه و کاهش سطح تصادفات، تعریض جاده ارومیه - کشتیبان است.
وی با بیان این که جاده ارومیه - کشتیبان از نظر گردشگری بسیار با اهمیت است، گفت: تعریض این جاده شهرستان ارومیه را به دریاچه ارومیه متصل می‌کند و این باعث جذب گردشگر به منطقه می‌شود.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان این که تعریض جاده ارومیه - کشتیبان حدود صد میلیون تومان اعتبار نیاز دارد، تاکید کرد: مسئولان استانی و کشوری باید برای تعریض این جاده تمام اقدامات را انجام بدهند.
"سیدسلمان ذاکر" نماینده ارومیه  به وزیر راه و شهرسازی جهت تعریض و دوبانده نمودن جاده توریستی ارومیه تذکر داد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet