خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/08 07:58:00
سرویس فرهنگی
ملک‌محمدی با اشاره به سالروز بعثت رسول گرامی اسلام:

بعثت پیامبر اسلام انسانیت را در مسیر رشد و تکامل روحانی قرار داد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس حضرت محمد را پرچمدار عدالت و قسط خواند و تاکید کرد: رسول گرامی اسلام با ترویج اسلام و ارزش‌های والا و برتر اسلامی، انسانیت را در مسیر رشد و تکامل روحانی و معنوی قرار داد.
بعثت پیامبر اسلام انسانیت را در مسیر رشد و تکامل روحانی قرار داد عضو فراکسیون روحانیون مجلس حضرت محمد را پرچمدار عدالت و قسط خواند و تاکید کرد: رسول گرامی اسلام با ترویج اسلام و ارزش‌های والا و برتر اسلامی، انسانیت را در مسیر رشد و تکامل روحانی و معنوی قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/8068.jpg بعثت,پیامبر,اسلام,انسانیت,را,در,مسیر,رشد,و,تکامل,روحانی,قرار,داد Icana

"حسن ملک‌محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با اشاره به فرا رسیدن سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام، گفت: حضرت محمد نمونه و الگوی معرفت و حقانیت در سال‌های جاهلیت عرب بود و توانست با استقامت و ایمان به رسالت خود اسلام را در سراسر جهان معرفی کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس بعثت پیامبر اکرم و گسترش دین اسلام در دوران جاهلیت را موجب تغییر رویه غیرانسانی مردم آن دوران و بارور شدن اندیشه و فکر در ذهن مردم دانست و تأکید کرد: برگزیده شدن حضرت محمد (ص) به پیامبری بذر اندیشه و انسانیت و کمال را برای اولین بار در دل انسان‌های آن روزگار بارور کرد و ارزش‌های جاهلی و نادرست آن دوران را از میان برداشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به انحطاط و زوال ارزش‌های والا قبل از رسالت پیامبر، تصریح کرد: پیامبر اکرم با ترویج اسلام و ارزش‌های والا و برتر اسلامی، انسانیت را در مسیر رشد و تکامل روحانی و معنوی قرار داد و موجب شد انسان از دوران تاریک جاهلیت راهی به سمت روشنایی تفکر بیابد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس حضرت محمد را پرچمدار عدالت و قسط خواند و گفت: بعثت رسول اکرم (ص) در دوران جاهلیت عرب، برای اولین بار عدل و قسط را در میان انسان‌ها برقرار کرد و عدالت را به عنوان ارزشی اسلامی و انسانی در جهان گسترش داد.

ملک‌محمدی عید مبعث را نماد یگانگی و وحدت مسلمانان توصیف کرد و ادامه داد: مسلمانان جهان در سایه دستورات پیامبر اسلام و در پرتوی ارزش‌های اسلامی می‌توانند دست وحدت یکدیگر را بفشارند و در آستانه سالروز مبعث پیامبر، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را محقق سازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet