خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/07 18:46:19
سرویس کمیسیون ها
حیدری دستنائی:

کمیسیون آموزش و تحقیقات طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریسی استخدامی را رد کرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب نشدن طرح "احتساب سابقه تدریسی معلمان حق التدریس استخدامی در آموزش و پرورش " در کمیسیون متبوعش خبر داد.
کمیسیون آموزش و تحقیقات طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریسی استخدامی را رد کرد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب نشدن طرح "احتساب سابقه تدریسی معلمان حق التدریس استخدامی در آموزش و پرورش " در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,طرح,احتساب,سابقه,تدریس,معلمان,حق‌التدریسی,استخدامی,را,رد,کرد Icana

"نورالله حیدری دستنایی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به جلسه امروز عصر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در جلسه امروز عصر کمیسیون، طرح احتساب سابقه تدریسی معلمان حق‌التدریس استخدامی در آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان نرسید.

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: طبق گزارش‌های مرکز پژوهش‌های مجلس معلمان حق التدریسی به دلیل وجود مجموعه قوانین سازمان تامین اجتماعی نیازی به این قانون ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر طرح "احتساب سابقه تدریسی معلمان حق التدریس استخدامی در آموزش و پرورش" چون  شائبه بار مالی داشت اگر تصویب می شد مورد ایراد شورای نگهبان قرار می گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در طرح مذکور حق التدریسان باید هم سهم بیمه خود و هم سهم دولت به میزان سابقه کارشان را بپردازند .

عضو کمیسیون آموزش وپرورش مجلس شورای اسلامی یادآورشد: در نهایت بعد از بحث و بررسی‌ها نمایندگان با لحاظ این دلایل با این طرح مخالفت کردند.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet