خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/08 14:02:35
سرویس استان ها
غلامحسین مسعودی ریحان:

نرخ بیکاری در شهرستان اهر و هریس 23 درصد است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: نرخ بیکاری در شهرستان‌های اهر و هریس بسیار بالا است و تنها راهکاری که می‌تواند معضل بیکاری در این منطقه را برطرف کند، گسترش کارخانه‌های صنعتی است.
نرخ بیکاری در شهرستان اهر و هریس 23 درصد است نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: نرخ بیکاری در شهرستان‌های اهر و هریس بسیار بالا است و تنها راهکاری که می‌تواند معضل بیکاری در این منطقه را برطرف کند، گسترش کارخانه‌های صنعتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/7688.jpg نرخ,بیکاری,در,شهرستان,اهر,,و,هریس,23,درصد,است Icana

"غلامحسین مسعودی" درگفت گو با خبرنکار خانه ملت(www.icana.ir گفت: با گسترش کارخانه‌های فرمولدین و کنستانتره میوه،می توانیم برای بسیاری ازجوانانمان اشتغال زایی کنیم.

نماینده مردم اهر وهریس در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم کارخانه پتروشیمی درحوزه انتخابیه بنده هرچه سریعتر احداث شود ،این امرموجب می شود برای افراد زیادی اشتغال ایجاد شود.

وی ادامه داد: ما معادن بسیار خوبی داریم وبا استخراج ازاین معادن می توانیم درعرصه اقتصاد واشتغال پیشرفت چشمگیری کنیم.

به گفته وی اگر کارخانجات صنعتی واستخراج ازمعادن شهرستان های اهر وهریس گسترش یابد، ما می توانیم برای 5 هزار نفر اشتغال ایجاد کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: زمین‌های کشاورزی هریس به علت قرارگرفتن در دامنهٔ ارتفاعات و بهره‌مندی از خاک جلگه‌ای، بسیار حاصل‌خیز شده؛ ارتفاع این شهر از سطح دریا ۱۸۰۰ تا ۱۸۵۰ متر است و از این نظر به‌عنوان بام آذربایجان شناخته می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet