ایام محرم 1398
1390/04/08 08:56:37
سرویس اجتماعی
میرخلیلی با انتقاد از افزایش هزینه حمل ونقل عمومی:

مردم در کشمکش دولت وشهرداری خسارت می‌بینند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در کشمکش بین دولت و شهرداری بر سر بلیت مترو و نرخ کرایه حمل ونقل عمومی مردم خسارت می بینند.
مردم در کشمکش دولت وشهرداری خسارت می‌بینند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در کشمکش بین دولت و شهرداری بر سر بلیت مترو و نرخ کرایه حمل ونقل عمومی مردم خسارت می بینند. https://cdn.icana.ir/d/019/5618.jpg مردم,در,کشمکش,دولت,وشهرداری,خسارت,می‌بینند Icana

"سیدعلی میرخلیلی"  در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: دولت باید در جهت حمایت از مردم از اختیارات خویش بهره گیرد و اجازه ندهد بر مردم فشار وارد شود .

نماینده مردم  میناب, رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: افزایش قیمت کرایه تاکسی، اتوبوس و گران شدن مترو به طور حتم مشکلات عدیده ای برای مردم ایجاد می کند که لازم است دولت در چنین مواقعی وارد عمل شود.

عضوکمیسیون اجتماعی  مجلس شورای اسلامی یادآورشد: اگردولت یارانه مترو را در سر موعد زمانی به شهرداری پرداخت می کرد شاهد افزایش یکباره بلیت مترو از 150 تومان به 300 تومان نبودیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: تقابل دولت و مجلس موجب افزایش فشار بر مردم می شود در چنین شرایطی باید به واقعیت ها توجه کرد تا رضایت مردم تامین شود.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: دولت لازم است با استفاده از راهکارهایی به گونه ای عمل کند تا مانع از فشار مضاعف و دوچندان بر مردم شود.

وی اظهار امیدواری کرد: دولت هرچه سریعتر با استفاده از اختیارات و امکاناتی که در اختیار دارد در ایجاد حمل ونقل مناسب درون شهری اقدام کند.   
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet