ایام محرم 1398
1390/04/08 09:32:43
سرویس صحن
ابطحی در مخالفت با تشکیل 2 وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و صنعت و تجارت:

شاکله دولت مطلوب است آن را تغییر ندهید

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه تشکیل ۲ وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و صنعت و تجارت گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری شاکله دولت مطلوب است و ما نیاید آن را تغییر دهیم.
شاکله دولت مطلوب است آن را تغییر ندهید نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه تشکیل 2 وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و صنعت و تجارت گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری شاکله دولت مطلوب است و ما نیاید آن را تغییر دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/7502.jpg شاکله,دولت,مطلوب,است,آن,را,تغییر,ندهید Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  سید محمد‌جواد ابطحی در جلسه علنی امروز چهارشنبه -8 تیر- مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه تشکیل 2 وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و صنعت و تجارت گفت: در قانون ایجاد تاسیس وزارت کار و امور اجتماعی که در سال 1343 تصویب شد، گفته شد که پس از تصویب این قانون، قانون وزارت کار به قانون وزارت کار و رفاه اجتماعی تبدیل می‌شود.

نماینده مردم خمینی‌شهر افزود: اینکه درآن قانون امور اجتماعی را قید کرده‌اند به دلیل ماموریت‌های وزارت کار در ایجاد اشتغال و هماهنگی بین کارگر و کارفرما بود. ماموریت ذاتی وزارت رفاه و تامین اجتماعی در بخش‌های حمایتی و بیمه‌ای این را می‌رساند که ما در زمان تصویب وزارت رفاه و تامین اجتماعی هم به رفاه بسیار توجه داشته‌ایم.

عضو فراکسیون انقلاب مجلس با تاکید بر اینکه باید قانونی را تصویب کنیم که خالی از ابهام باشد، گفت: در سال جهاد اقتصادی چگونه مشکل اقتصادی را با این ادغام می‌خواهیم رفع رجوع کنیم به نحوی که نسبت به عدم دستیابی به اشتغال و رفاه افسوس نخوریم.

وی در ادامه اظهار کرد: مقام معظم رهبری شاکله دولت را مطلوب ارزیابی کردند. بر همین اساس این شاکله را نباید بر هم زد. از نظر من نباید به کلیات رای داد و باید این موضوع را در کمیسیون جهاد اقتصادی بیشتر مورد بررسی قرار داد تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet