هدر موبایل
1390/04/08 09:38:00
سرویس صحن
در جلسه علنی امروز مجلس صورت گرفت:

موافقت مجلس با کلیات ادغام 4 وزارتخانه در 2 وزارتخانه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه دو فوریتی وظایف و اختیارات دو وزارتخانه "کار و رفاه اجتماعی" و "صنعت و تجارت" موافقت کردند.
موافقت مجلس با کلیات ادغام 4 وزارتخانه در 2 وزارتخانه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه دو فوریتی وظایف و اختیارات دو وزارتخانه "کار و رفاه اجتماعی" و "صنعت و تجارت" موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/6169.jpg موافقت,مجلس,با,کلیات,ادغام,4,وزارتخانه,در,2,وزارتخانه Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) نمایندگان در جلسه علنی امروز ـ چهارشنبه 8 تیرماه ـ مجلس شورای اسلامی با  154 رای موافق، 14 رای مخالف و  4 رای ممتنع از مجموع  194 نماینده حاضر در صحن با کلیات لایحه دو فوریتی وظایف و اختیارات دو وزارتخانه "کار و رفاه اجتماعی" و "صنعت و تجارت" موافقت کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه ـ 7 تیرماه ـ دو فوریت لایحه وظایف و اختیارات دو وزارتخانه "کار و رفاه اجتماعی" و "صنعت و تجارت" را تصویب کردند.

وزارتخانه کارو رفاه اجتماعی از ادغام دو وزارتخانه کار و رفاه و تامین اجتماعی و وزارتخانه صنعت و تجارت از ادغام دو وزارتخانه صنایع و معادن و بازرگانی تشکیل می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet