ایام محرم 1398
1390/04/08 09:43:21
سرویس صحن
اولیا در مخالفت با کلیات لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های ادغامی؛

مجلس نباید از خط‌مشی شتابزده دولت در ادغام وزارتخانه‌ها تبعیت کند

نماینده مردم یزد و صدوق اقدام عجولانه و غیرکارشناسی دولت برای ادغام وزارتخانه‌ها را سطحی و نادرست دانست و تاکید کرد: مجلس نباید از خط‌مشی شتابزده دولت در ادغام وزارتخانه‌ها تبعیت کند.
مجلس نباید از خط‌مشی شتابزده دولت در ادغام وزارتخانه‌ها تبعیت کند نماینده مردم یزد و صدوق اقدام عجولانه و غیرکارشناسی دولت برای ادغام وزارتخانه‌ها را سطحی و نادرست دانست و تاکید کرد: مجلس نباید از خط‌مشی شتابزده دولت در ادغام وزارتخانه‌ها تبعیت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4817.jpg مجلس,نباید,از,خط‌مشی,شتابزده,دولت,در,ادغام,وزارتخانه‌ها,تبعیت,کند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "علی‌اکبر اولیا" در جلسه علنی امروز چهارشنبه (8 تیر) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با کلیات لایحه وظایف و اختیارات دو وزارتخانه "کار و رفاه اجتماعی" و "صنعت و تجارت" گفت: شأن تصمیمات مجلس و اهمیت موضوع ادغام وزارتخانه‌ها اقتضا می‌کند تا تامل و تدبر بیشتری درباره وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های جدید صورت گیرد.

نماینده مردم یزد و صدوق کار کارشناسی را برای ادغام وزارتخانه‌ها ضروری دانست و تصریح کرد: فوریت لایحه دولت برای ادغام 4 وزارتخانه در دو وزارتخانه امکان اظهارنظر کارشناسان و صاحب‌نظران را از بین برده است و حتی مرکز پژوهش‌های مجلس هم هنوز نظر کارشناسی خود را درباره ادغام این 4 وزارتخانه اعلام نکرده است.

اولیا با اشاره به بلاتکلیفی و نابسامانی وزارتخانه‌های مهم کشور اظهار داشت: وزارتخانه‌های مورد بحث هنوز امور تصدی‌گری غیرحاکمیتی خود را برون‌سپاری و واگذار نکرده‌اند و روند ادغام موجب کند شدن فرایند واگذاری می‌شود.

وی در پایان خواستار سلب یک فوریت از ادغام وزارتخانه‌ها و بررسی بیشتر این موضوع در کمیسیون‌های تخصصی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet