ایام محرم 1398
1390/04/08 10:31:51
سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون روحانیون با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن:

مسابقات دینی نقطه اتحاد همه مسلمین است

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس مسابقات بین‌المللی قرآن را نشانی از همبستگی و اتحاد بین مسلمانان جهان دانست و تاکید کرد: برگزاری مسابقات قرآن در شرایطی که برادران دینی ما درحال مبارزه و مقابله با رژیم‌های دیکتاتور منطقه هستند به تقویت روحیه آنها کمک خواهد کرد.
مسابقات دینی نقطه اتحاد همه مسلمین است رئیس فراکسیون روحانیون مجلس مسابقات بین‌المللی قرآن را نشانی از همبستگی و اتحاد بین مسلمانان جهان دانست و تاکید کرد: برگزاری مسابقات قرآن در شرایطی که برادران دینی ما درحال مبارزه و مقابله با رژیم‌های دیکتاتور منطقه هستند به تقویت روحیه آنها کمک خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1639.jpg مسابقات,دینی,نقطه,اتحاد,همه,مسلمین,است Icana

"محمد تقی رهبر" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به آغاز به کار بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، برگزاری و شرکت در این مسابقات را جوابی قانع کننده به تبلیغات منفی دنیای استکبارعلیه جمهوری اسلامی دانست و گفت: با وجود موج شدید تبلیغات فرهنگی که از جانب وهابیون و دیگر فرقه‌های  انحرافی و ضد مذهبی علیه ما می‌شود برگزاری و شرکت در مسابقات بین‌المللی قرآن یک ضرورت است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی شرکت در مسابقات قرآن را نشان‌دهنده همبستگی و اتحاد بین  مسلمان جهان عنوان و تاکید کرد: برگزاری  مسابقات دینی به خصوص با محوریت قرآن که نقطه اتحاد همه مسلمین است، اختلاف بین مسلمانان را از بین می‌برد و وحدت مسلمانان را به بهترین شکل متجلی می‌سازد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی تمسک به قرآن را به هر شکلی و در قالب هر برنامه‌ای امری پسندیده دانست و افزود: مسابقات قران یکی از روش‌ها و شکل‌هایی است که مسلمانان الگوگیری از قران را در راس برنامه زندگی خود قرار می‌دهند و وحدت خود را به دنیا نشان می‌دهند.

رهبر تمسک به قرآن و تجلی وحدت مسلمانان را با توجه به تحولات منطقه ضروری خواند و افزود: مسلمانان منطقه که در حال تلاش برای پیروزی جنبش آزادی خواهانه خود هستند با دیدن وحدت متجلی شده در میان مسلمانان در راه و هدفی که دارند استوارتر و مقاوم‌تر می‌شوند.

بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از هشتم تا سیزدهم تیرماه در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet