خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/08 10:09:05
سرویس اجتماعی
عضو کمیته تحقیق وتفحص از سازمان تامین اجتماعی:

اطلاعات جمع‌آوری شده از شستا نیاز به بازنگری مجدد دارد

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس با اشاره به اینکه ۸۰ درصد اطلاعات مورد نیاز کمیته تحقیق و تفحص از شستا جمع‌آوری شده، گفت: مدارک مورد نیاز برای اعلام نتیجه از طرق مختلف جمع‌آوری شده است، اما این اطلاعات گردآوری شده نیاز به بازنگری نهایی توسط حسابرس مجلس دارد.
اطلاعات جمع‌آوری شده از شستا نیاز به بازنگری مجدد دارد عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس با اشاره به اینکه 80 درصد اطلاعات مورد نیاز کمیته تحقیق و تفحص از شستا جمع‌آوری شده، گفت: مدارک مورد نیاز برای اعلام نتیجه از طرق مختلف جمع‌آوری شده است، اما این اطلاعات گردآوری شده نیاز به بازنگری نهایی توسط حسابرس مجلس دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4503.jpg اطلاعات,جمع‌آوری,شده,از,,شستا,نیاز,به,بازنگری,مجدد,دارد Icana

"صمد فدایی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در رابطه با روند بررسی کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی، تصریح کرد: "رحمت الله حافظی" مدیر کل سازمان تامین اجتماعی اخیرا اعلام کردند که همکاری‌هایی را با این کمیته انجام داده‌اند، اما باید گفت این همکاری پس از فشارهای مجلس صورت گرفت.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با این فشارها به نوعی سازمان تامین اجتماعی مجبور به همکاری شد، چرا که در ابتدا در برابر تشکیل کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی مقاومت می‌کردند.

وی همچین افزود: به دلیل این مقاومت از سوی سازمان تامین اجتماعی،  مجبور شدیم برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نظر این سازمان را دور بزنیم. در نهایت به مدارک مورد نیاز دسترسی پیدا کردیم و اطلاعات در اختیار ما قرار گرفت که به این داده‌ها در اعلام نتایج اشاره خواهد شد.

این نماینده مجلس اظهار کرد: به هر حال از طرق مختلف اطلاعات مربوطه را جمع‌آوری کردیم، تقریبا 80 درصد اطلاعات مورد نیاز جمع‌آوری شده است و اما باید این اطلاعات گردآوری شده نیاز به بازنگری نهایی  دارد.

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس خاطر نشان کرد: این بازنگری باید توسط حسابرس مجلس شود و پس از آن نتیجه مورد نظر دراختیار مجلس قرار گیرد.

فدایی گفت: اگر مجلس و هیات رئیسه مجلس همکاری لازم را در این ارتباط  داشته باشند و حسابرس را سریعا معرفی کنند کمتر از یک ماه نتیجه اعلام خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet