ایام محرم 1398
1390/04/08 10:10:12
سرویس صحن
جعفری:

چابک سازی دولت با ادغام وزارتخانه‌ها محقق می‌شود

نماینده سمیرم با اشاره به لزوم ادغام وزارتخانه ها و کوچک سازی دولت گفت: چابک سازی دولت با ادغام وزارتخانه ها محقق می شود.
چابک سازی دولت با ادغام وزارتخانه‌ها محقق می‌شود نماینده سمیرم با اشاره به لزوم ادغام وزارتخانه ها و کوچک سازی دولت گفت: چابک سازی دولت با ادغام وزارتخانه ها محقق می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2767.jpg چابک,سازی,دولت,با,ادغام,وزارتخانه‌ها,محقق,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) بهروز جعفری در جلسه علنی امروز مجلس ـ چهارشنبه 8 تیرماه ـ در موافقت با کلیات لایحه وظایف و اختیارات دو وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و صنعت و تجارت، گفت: باید از دولت به خاطر اجرای سریع ماده 53 قانون برنامه پنجم تشکر کرد.

نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از بخش های صنعت و بازرگانی با هم موازی کاری می کنند و باید این روند متوقف شود.

وی با اشاره به توافق دولت با مجلس برای ادغام وزارتخانه ها افزود: براساس اهداف جهاد اقتصادی باید در کشور دستگاه اجرایی ساماندهی شود تا چابک سازی در این عرصه بروز و ظهور یابد.

عضو کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: اگر امروز بحث ادغام وزارتخانه ها به سرانجام نرسد دیگر وقتی برای این کار باقی نمی ماند چرا که بعد از تعطیلات مجلس نمایندگان به بررسی بودجه سال آتی می پردازد و بعد نیز انتخابات مجلس نهم در پیش است.

وی ادامه داد: انتظار می رود کلیات این لایحه رای بیاورد تا تکلیف دولت روشن شود و دستگاه های اجرایی همه انرژی خود را صرف کارهای بزرگ عمرانی بکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet