ایام محرم 1398
1390/04/08 10:00:36
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر قاضی‌پور:

مقام معظم رهبری در ادغام وزارتخانه‌ها نظر مجلس را اصل می‌دانند

رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توزیع برگ‌هایی از نظرات مقام معظم رهبری درباره وزارت تعاون در مجلس تاکید کرد: مقام معظم رهبری پیغام داده‌اند که درباره ادغام وزارتخانه‌ها و وزارت تعاون نظری ندارند.
مقام معظم رهبری در ادغام وزارتخانه‌ها نظر مجلس را اصل می‌دانند رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توزیع برگ‌هایی از نظرات مقام معظم رهبری درباره وزارت تعاون در مجلس تاکید کرد: مقام معظم رهبری پیغام داده‌اند که درباره ادغام وزارتخانه‌ها و وزارت تعاون نظری ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/6644.jpg مقام,معظم,رهبری,در,ادغام,وزارتخانه‌ها,نظر,مجلس,را,اصل,می‌دانند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  علی لاریجانی در جلسه علنی امروز ـ چهارشنبه 8 تیر ماه ـ مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر "نادر قاضی‌پور" تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم امروز و هم پیش از این پیغام دادند که نظری درباره ادغام وزارتخانه‌ها ندارند و در این زمینه نظر مجلس شورای اسلامی اصل است.

رئیس مجلس شورای اسلامی توزیع برگ‌هایی درباره نظرات مقام معظم رهبری در رابطه با وزارت تعاون را نادرست دانست و درخواست کرد که چنین کاغذهایی در مجلس توزیع نشود.

نادر قاضی‌پور در تذکر آیین‌نامه‌ای خود درباره پخش کاغذهایی درباره ادغام وزارتخانه‌ها اخطار داد و گفت: نظرات مقام معظم رهبری درباره وزارت تعاون مربوط به پیش از هدفمند کردن یارانه‌ها و بحث ادغام وزارتخانه‌ها است و توزیع آن در مجلس امری نادرست است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet