ایام محرم 1398
1390/04/08 10:18:00
سرویس صحن
دهقان:

ادغام وزارتخانه ها بهره وری دستگاه اجرایی را افزایش می‌دهد

نماینده مردم طرقبه و چناران با برشمردن مزایای ادغام وزارتخانه ها، گفت: این کار هزینه کشور را کاهش و بهره وری دستگاه اجرایی را افزایش می دهد.
ادغام وزارتخانه ها بهره وری دستگاه اجرایی را افزایش می‌دهد نماینده مردم طرقبه و چناران با برشمردن مزایای ادغام وزارتخانه ها، گفت: این کار هزینه کشور را کاهش و بهره وری دستگاه اجرایی را افزایش می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/4660.jpg ادغام,وزارتخانه,ها,بهره,وری,دستگاه,اجرایی,را,افزایش,می‌دهد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) "محمد دهقان" در جلسه علنی امروز مجلس ـ چهارشنبه 8 تیر ماه ـ در موافقت با کلیات لایحه وظایف و اختیارات در وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی و صنعت و تجارت گفت: مجلس بیش از 10 سال است که دنبال ادغام و چابک سازی دولت در برنامه های سوم و چهارم و پنجم توسعه است.

نماینده طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشور هم اکنون در بسیاری زمینه ها گران اداره می شود، ادغام وزارتخانه ها بهره وری دستگاه های اجرایی را بالا می برد و هزینه ها را کاهش می دهد.

وی افزود: اجرای اصل 44 قانون اساسی به نوعی مرتبط با چابک سازی دولت است، ادغام وزارتخانه ها واگذاری تصدی گری های دولتی را به بخش خصوصی تسهیل می کند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: رای نیاوردن کلیات این لایحه بحث ادغام وزارتخانه ها را منتفی می کند و تلاطم و بلاتکلیفی را در عرصه اجرا باقی می گذارد.

وی ادامه داد: ادغام بازرگانی و صنایع هوشمندانه است و سیاستگذاری در تولیدات، صادرات و واردات را متمرکز می کند.

دهقان تاکید کرد: درباره ادغام وزارتخانه های رفاه و کار نیز پیشنهاداتی از جمله اضافه شدن تعاون به این ادغام مطرح است که می توان در بررسی جزئیات درباره آن تصمیم گیری کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet