ایام محرم 1398
1390/04/08 10:12:07
سرویس صحن
فروزنده در حمایت از ادغام وزارتخانه‌های صنعت و تجارت و کار و رفاه اجتماعی

دولت تاکیدی بر ادغام وزارت تعاون با کار و رفاه ندارد

معاون نیروی انسانی رئیس جمهوری در حمایت از لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی"، گفت: برخی خواهان ادغام وزارت تعاون با وزارتخانه‌های کار و رفاه اجتماعی هستند اما دولت تاکیدی بر این موضوع ندارد.
دولت تاکیدی بر ادغام وزارت تعاون با کار و رفاه ندارد معاون نیروی انسانی رئیس جمهوری در حمایت از لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی"، گفت: برخی خواهان ادغام وزارت تعاون با وزارتخانه‌های کار و رفاه اجتماعی هستند اما دولت تاکیدی بر این موضوع ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/5036.jpg دولت,تاکیدی,بر,ادغام,وزارت,تعاون,با,کار,و,رفاه,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)،  "لطف‌الله فروزنده" معاون نیروی انسانی رئیس جمهوری در جلسه علنی امروز چهارشنبه (8 تیر) مجلس شورای اسلامی در حمایت از لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و  "کار و رفاه اجتماعی" گفت: در کمیته‌ای که در دولت تشکیل داده بود، تفاهم کردیم تا وزارت بازرگانی و صنایع و کار و رفاه اجتماعی ادغام شوند.

وی در ادامه افزود: برخی خواهان افزودن وزارت تعاون در این ادغام شدند اما دولت بر وزارت تعاون تاکیدی ندارد.

فروزنده تصریح کرد: در رابطه با ادغام وزارتخانه‌های کار و رفاه اجتماعی، کار کارشناسی بسیاری صورت گرفته است و این حاصل اجماع و بررسی 20 ساله است و امید است ادغام وزارتخانه‌ها را به همین نحو که در لایحه آمده، انجام دهید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet