ایام محرم 1398
1390/04/08 10:23:51
سرویس صحن
میرتاج الدینی:

دولت موافق ادغام وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی، رفاه و تعاون است

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه در ادغام وزارتخانه‌ها باید به همسو بودن فعالیت‌های آنها نیز توجه شود، گفت: دولت با ادغام وزارتخانه‌های کار و تعاون موافق است.
دولت موافق ادغام وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی، رفاه و تعاون است معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه در ادغام وزارتخانه‌ها باید به همسو بودن فعالیت‌های آنها نیز توجه شود، گفت: دولت با ادغام وزارتخانه‌های کار و تعاون موافق است. https://cdn.icana.ir/d/019/880.jpg دولت,موافق,ادغام,وزارتخانه‌های,کار,و,امور,اجتماعی،,رفاه,و,تعاون,,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه 8 تیرماه) مجلس "محمدرضا میرتاج الدینی" مخالفت دولت با پیشنهاد حمیدرضا فولادگر مبنی بر ادغام وزارتخانه کار و تعاون را اعلام کرد و تصریح کرد: دولت با ادغام وزارتخانه های کار و امور اجتماعی، رفاه و تعاون موافق است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان این که فعالیت های وزارتخانه های کار و رفاه همسو است اظهار کرد: فعالیت های این دو وزارتخانه بیش از 50 درصد همپوشانی دارد و باید در راستای ادغام وزارتخانه ها به همسو بودن فعالیت های آنها نیز توجه شود.

وی با بیان این که ایجاد اشتغال، بیمه کار ، تسهیلات رفاهی، جبران خدمات کاری و بازرسی از جمله فعالیت های وزارت کار است افزود: سازمان تامین اجتماعی زیرمجموعه وزارت رفاه و به نوعی مکمل فعالیت های وزارت راه است.

میرتاج الدینی ادامه داد: وزارت کار ستاد مرکزی و همچنین ستاد استانی دارد اما وزارت رفاه فقط ستاد مرکزی دارد و ساختار این دو وزارتخانه می تواند مکمل مناسبی برای وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی باشد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار کرد: فعالیت های وزارت تعاون و فعالیت های وزارت کار و امور اجتماعی همسو نیست و ادغام این دو وزارتخانه نمی تواند ادغام مناسبی باشد.

 

دولت و مجلس با تعامل وزارتخانه ها را ادغام کنند

وی تاکید کرد: نمایندگان مردم در مجلس و همچنین هیات دولت باید در راستای ادغام وزارتخانه ها با یکدیگر تعامل داشته باشند و وزارتخانه هایی که دارای فعالیت همسو هستند را با یکدیگر ادغام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet