خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/04/08 10:29:08
سرویس صحن
نوروزی در مخالفت با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی"

فرصت دهید کارشناسان، موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند

نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی" این لایحه را فاقد فوریت دانست و گفت: باید فرصت داد تا کارشناسان موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.
فرصت دهید کارشناسان، موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی" این لایحه را فاقد فوریت دانست و گفت: باید فرصت داد تا کارشناسان موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/2079.jpg فرصت,دهید,کارشناسان،,موضوع,ادغام,را,به,خوبی,بررسی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  "حسن نوروزی"  در جلسه علنی امروز چهارشنبه (8 تیر) مجلس شورای اسلامی به بیان مخالفت خود با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های صنعت و تجارت و کار و رفاه اجتماعی پرداخت و گفت: در ماده 53 برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه به منظور ادغام وزارتخانه‌ها و کوچک‌سازی دولت نزدیک به 2 سال زمان در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس افزود: آوردن این لایحه با قید دو فوریت و با چنین عجله جای سوال دارد و برای من پذیرفته شده نیست و اعتقاد دارم که این لایحه باید به صورت یک فوریت و با اعطای زمان کافی مورد بررسی قرار گیرد به نحوی که کارشناسان بتوانند به خوبی اعمال‌نظر کنند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در  ادامه اظهار کرد: زمانی که برای لایحه‌ای فوریت داده می‌شود، کمیسیون‌ها نمی‌توانند به خوبی موضوع را بررسی کنند و این روندی پسندیده نیست، در رابطه با ادغام وزارتخانه‌ها باید اجازه داده شود تا تمام کارشناسان نظر بدهند و رسانه‌ها نیز در این حوزه به فعالیت بپردازند.

وی با بیان این سوال که آیا برای ادغام وزارت بازرگانی و صنایع، کار کارشناسی مناسب صورت گرفته است؟ تصریح کرد: بحث بازرگانی و تجارت در حوزه داخلی و بین‌المللی دارای برنامه خاص است و بحث صنعت در شرایطی که تحت تحریم هستیم، می‌ترسم مشکل ایجاد کند و به دلیل ادغام وزارتخانه‌ها، کار هر وزارتخانه تحت شعاع قرار بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet