خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/08 11:26:09
سرویس صحن

حاشیه/هم حاج آقا را می‌گوید و هم الیاس را!

پس از این که "جهانبخش محبی‌نیا" عضو هیئت رئیس مجلس، برای اعلام تذکر آیین‌نامه‌ای "الیاس نادران" نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، وی را حاج آقا الیاس نادران خطاب کرد، محمدرضا باهنر گفت: آقای محبی‌نیا، آقای نادران را خیلی دوست دارد چون هم حاج آقا را می گوید و هم الیاس را!
حاشیه/هم حاج آقا را می‌گوید و هم الیاس را! پس از این که "جهانبخش محبی‌نیا" عضو هیئت رئیس مجلس، برای اعلام تذکر آیین‌نامه‌ای "الیاس نادران" نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، وی را حاج آقا الیاس نادران خطاب کرد، محمدرضا باهنر گفت: آقای محبی‌نیا، آقای نادران را خیلی دوست دارد چون هم حاج آقا را می گوید و هم الیاس را! https://cdn.icana.ir/d/019/6171.jpg حاشیه/هم,حاج,آقا,را,می‌گوید,و,هم,الیاس,را! Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  (www.icana.ir) از صحن علنی امروز (چهارشنبه 8 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، جهانبخش محبی نیا برای اعلام تذکر آیین‌نامه‌ای، نام نادران را حاج آقا الیاس نادران خواند.

محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: آقای محبی نیا، آقای نادران را خیلی دوست دارد چون در گفتن نام ایشان، هم حاج آقا را می گوید و هم الیاس را!

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet