حلول ماه ربیع الاول
1390/04/08 11:29:27
سرویس صحن
توکلی در تذکر آیین‌نامه‌ای نسبت به لایحه ادغام وزارتخانه‌ها:

بدون کار کارشناسی، ساختار وزارتخانه‌های ادغامی نادرست شکل می‌گیرد

احمد توکلی فرصت کنونی را برای بررسی و تحلیل پیشنهادات درباره ادغام وزارتخانه‌ها را اندک و ناکافی دانست و تاکید کرد: در این فرصت اندک پیشنهادات خوب قابل استماع و بررسی نیستند و ممکن است ساختارها نادرست شکل بگیرد.
بدون کار کارشناسی، ساختار وزارتخانه‌های ادغامی نادرست شکل می‌گیرد احمد توکلی فرصت کنونی را برای بررسی و تحلیل پیشنهادات درباره ادغام وزارتخانه‌ها را اندک و ناکافی دانست و تاکید کرد: در این فرصت اندک پیشنهادات خوب قابل استماع و بررسی نیستند و ممکن است ساختارها نادرست شکل بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/7517.jpg بدون,کار,کارشناسی،,ساختار,وزارتخانه‌های,ادغامی,نادرست,شکل,می‌گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "احمد توکلی" در جلسه علنی امروز چهارشنبه (8 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: اصل فوریت ادغام به دلیل شرایط خاص سیاسی و اقتصادی پذیرفته شده است، اما ارائه و تصویب یا رد پیشنهادات درباره ادغام وزارتخانه‌ها موجب می‌شود مجلس متهم به کار غیرکارشناسی شود.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات از مجلس خواست تا ارائه و بررسی پیشنهادات را به زمان بررسی شرح وظایف تکمیلی وزارتخانه‌ها موکول کند.

"محمدرضا باهنر" در پاسخ به تذکر توکلی گفت: پیشنهادات مطرح شده از سوی نمایندگان درباره وزارتخانه‌های ادغامی مثبت و خوب است، بنابراین اگر پیشنهاددهندگان موافقت کنند بررسی مفصل و کامل پیشنهادات را به زمان بررسی شرح وظایف تکمیلی وزارتخانه‌ها موکول می‌کنیم.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: پیشنهاددهندگان لایحه ادغام وزارتخانه‌های صنعت و معدن و تجارت و کار و رفاه اجتماعی پذیرفتند که پیشنهادات در زمان بررسی شرح وظایف تکمیلی وزارتخانه‌های جدید ارائه و بررسی شود.

وی گفت: دولت ظرف 6 ماه آینده شرح وظایف تکمیلی وزارتخانه‌ها را به مجلس ارائه خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet