هدر اصلی
1390/04/08 12:09:15
سرویس صحن
موسوی مبارکه در نطق میان‌دستور:

مگر کارگرهای پروژه‌ای انسان نیستند؟

نماینده مردم مبارکه در مجلس، در نطق میان‌دستور خود در باره وضعیت نامناسب کارگران پروژه‌ای و موقت، خواهان پیگیری وضعیت آنها از سوی وزارت ادغامی کار، رفاه اجتماعی و تعاون شد و گفت: مگر کارگران پروژه‌ای انسان نیستند که به وضعیت آنان رسیدگی نمی‌شود.
مگر کارگرهای پروژه‌ای انسان نیستند؟ نماینده مردم مبارکه در مجلس، در نطق میان‌دستور خود در باره وضعیت نامناسب کارگران پروژه‌ای و موقت، خواهان پیگیری وضعیت آنها از سوی وزارت ادغامی کار، رفاه اجتماعی و تعاون شد و گفت: مگر کارگران پروژه‌ای انسان نیستند که به وضعیت آنان رسیدگی نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6170.jpg مگر,کارگرهای,پروژه‌ای,انسان,نیستند؟ Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) "سیدعلی‌محمد موسوی مبارکه" در جلسه علنی امروز(چهارشنبه 8 تیر) در نطق میان‌دستور خود اظهار کرد: مقام معظم رهبری صبر همراه با بصیرت در برابر سختی‌ها را عامل حرکت رو به جلوی کشور در 30 سال گذشته می‌دانند و هر اقدامی برای زیر سئوال بردن آمار ارائه شده از سوی قوای سه‌گانه را ناشایست معرفی کرده‌اند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: مقام معظم رهبری همواره تأکید داشته‌اند که ملت ایران به دلیل اهداف والای خود که رسیدن به عدالت اسلامی است همواره با استکبار مبارزه کرده‌اند و به همین علتبا سختی‌هایی روبه‌رو شدند که همواره در برابر آنها ایستادگی کرده‌ است و اقتدار قوه قضائیه نیز تنها با تبیین ساختار مناسب ایجاد می‌شود.

موسوی مبارکه با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در باره این که زیر سئوال بردن زحمات و گزارش‌های رسمی نظام در سه قوه و سلب اعتماد عمومی کار نادرستی است، گفت: همان گونه که رهبری فرموده‌اند نباید اعتماد مردم را از بین برد؛ متهم بودن به معنای مجرم بودن نیست و هیچ کس حق ریختن آبروی مسلمان را ندارد.

عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس در باره سخنان مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر سال 88 تأکید کرد: رهبری رویه اسف‌بار رواج شایعات در فضای جامعه را نادرست می‌دانند و در باره اعتراف متهمان در دادگاه نیز فرموده بودند که اعتراف هر متهم در دادگاه شرعا حجت است، اما سخنان آنها در باره افراد دیگر حجت نیست و در این زمینه باید با قوانین قاطعانه عمل شود.

وی همچنین در باره مشکلات موجود در سطح جامعه یادآور شد: متأسفانه در بخش کارگری شاهد وجود مشکلات بسیاری هستیم؛ باید بدانیم که انسان‌ها در پیشگاه خداوند ارزش انسانی دارند و نباید به شغل آنها چندان توجه کرد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس تصریح کرد: از معاونت نیروی انسانی رئیس جمهوری می‌خواهیم که کمیته‌ای برای نظارت بر قراردادهای مستقیم کارگران تشکیل دهد؛ شنیده شده است که وزارت کار و امور اجتماعی سابق در باره اصلاح قانون کار پیشنهادهایی را در دست بررسی دارد؛ از نظر من بهتر است در درجه اول با خود کارگران و سازمان‌های مربوط به آنان مشورت شود.

موسوی مبارکه، خواهان بررسی مشکلات بازنشستگان و پرهیز از تبدیل شدن مشکلات این قشر به مشکلات اجتماعی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet