ایام محرم 1398
1390/04/08 12:34:37
سرویس صحن
قنبری در تذکر آئین نامه ای

اصلاح‌طلبان پیش از همه نسبت به وجود جریان انحرافی هشدار داده بودند

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات دیروز ـ ۷ تیر ـ ستار هدایت خواه که صحبت هایی را علیه قنبری و وابستگی او به جریان انحرافی بیان کرده بود، گفت: تبارشناسی جریان انحرافی در دولت شکل گرفته است.
اصلاح‌طلبان پیش از همه نسبت به وجود جریان انحرافی هشدار داده بودند نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات دیروز ـ 7 تیر ـ ستار هدایت خواه که صحبت هایی را علیه قنبری و وابستگی او به جریان انحرافی بیان کرده بود، گفت: تبارشناسی جریان انحرافی در دولت شکل گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg اصلاح‌طلبان,پیش,از,همه,نسبت,به,وجود,جریان,انحرافی,هشدار,داده,بودند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "داریوش قنبری"  در جلسه علنی امروز مجلس ـ چهارشنبه 8 تیرماه ـ در تذکر آئین نامه ای با استناد به ماده 77 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه دیروز ـ 7 تیر ـ یکی از همکاران در مورد صحبت های شخصی و تحلیل من از رای اعتماد، حرف هایی را گفتند، این صحبت تفسیر، تحریف و گزینشی از صحبت های من بود.

نماینده مردم ایلام در مجلس افزود: شاید جای این صحبت ها در مجلس نباشد و بهتر بود ایشان با جوابیه، پاسخ من را می گفتند.

ایشان در صحن علنی بحث هایی به اصلاح طلبان نسبت دادند و آنها را به ارتباط با جریان انحرافی متهم کردند.

وی در ادامه تاکید کرد: ما زودتر از ایشان خطر جریان انحرافی را درک کردیم و باید بدانیم که تبارشناسی جریان انحرافی در دولت است و خوشبختانه دولت در دست ما نبوده است، در همه صورت ما از اعلام برائت این دوستان خوشحال می شویم.

"محمدرضا باهنر" که در ساعات پایانی ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر قنبری گفت: ما توقع داریم که اگر مصاحبه ای می شود، در فضای خارج از مجلس به آن پاسخ داده شود و رسانه ها نیز باید بدانند حرف هایی که نماینده ها بیان می کنند، اظهارنظر شخصی است، این که جریان انحرافی کجاست؟ سوالی است که مطرح می شود، اما همه باید نسبت به جریان انحرافی مراقب باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet