خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/08 12:16:00
سرویس صحن

حاشیه‌های جلسه علنی چهارشنبه 8 تیر

جلسه علنی روز چهارشنبه ـ ۸ تیر ماه ـ مجلس شورای اسلامی با حاشیه‌هایی همراه بود.
حاشیه‌های جلسه علنی چهارشنبه 8 تیر جلسه علنی روز چهارشنبه ـ 8 تیر ماه ـ مجلس شورای اسلامی با حاشیه‌هایی همراه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/7870.jpg حاشیه‌های,جلسه,علنی,چهارشنبه,8,تیر Icana

تجمع نمایندگان در اطراف حقوقدان شورای نگهبان

با حضور یکی از حقوقدانان شورای نگهبان در صحن علنی مجلس، عده ای از نمایندگان در راهروهای جلویی صحن در اطراف این حقوقدان جمع شدند و به بحث و گفتگو پرداختند. به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) "محمدرضا باهنر" در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۸ تیر) مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگانی که در اطراف حقوقدان شورای نگهبان تجمع کرده بودند، گفت: بحث جلسه منجر به رای گیری خواهد شد و نیاز به توجه کامل نمایندگان دارد.

نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت تاکید کرد: شورای نگهبان نتایج بررسی خود را درباره استفساریه روز گذشته به نمایندگان اعلام خواهد کرد بنابراین نمایندگان هم اکنون از تجمع اطراف حقوقدان شورا خودداری کنند.

 

هم حاج آقا را می‌گوید و هم الیاس را!

پس از این که "جهانبخش محبی‌نیا" عضو هیئت رئیس مجلس، برای اعلام تذکر آیین‌نامه‌ای "الیاس نادران" نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، وی را حاج آقا الیاس نادران خطاب کرد، محمدرضا باهنر گفت: آقای محبی‌نیا، آقای نادران را خیلی دوست دارد چون هم حاج آقا را می گوید و هم الیاس را! به گزارش خبرگزاری خانه ملت  (www.icana.ir) از صحن علنی امروز (چهارشنبه ۸ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، جهانبخش محبی نیا برای اعلام تذکر آیین‌نامه‌ای، نام نادران را حاج آقا الیاس نادران خواند.

محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: آقای محبی نیا، آقای نادران را خیلی دوست دارد چون در گفتن نام ایشان، هم حاج آقا را می گوید و هم الیاس را!

 

نمایندگان، پزشکیان را با احسنت از جایگاه ناطق بدرقه کردند

پس از آنکه نطق میان‌دستور "مسعود پزشکیان" که سرشار از سخنان و فرمایشات حضرت علی (ع) بود به پایان رسید، عده زیادی از نمایندگان از جمله نایب‌رئیس مجلس، وی را با احسنت گفتن بدرقه کردند. به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در جلسه علنی امروز ـ چهارشنبه ۸ تیر ـ مجلس شورای اسلامی اسامی نطق میان‌دستور خود را با شعر "اقبال لاهوری" درباره تحول در نگاه و دیدگاه آغاز کرد و با پیام والای حضرت علی (ع) به پایان رساند.

پس از اتمام نطق میان‌دستور پزشکیان عده‌ای از نمایندگان از جمله "محمدرضا باهنر" که ریاست جلسه را برعهده داشت، وی را با احسنت گفتن تشویق و بدرقه کردند.

 

از جاده آسفالت بروید نه از جاده خاکی و جاده انحرافی!

پس از اعلام تعطیلات مجلس و سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه،‌ باهنر که در جایگاه ریاست مجلس نشسته بود خطاب به نمایندگان گفت: در راه و جاده مواظف خودتان باشید و از جاده آسفالت بروید. از جاده خاکی و جاده انحرافی نروید!

پس از آنکه زنگ پایان کار جلسه علنی امروز ـ چهارشنبه ۸ تیر ماه ـ مجلس شورای اسلامی به صدا درآمد محمدرضا باهنر که در ساعات پایانی ریاست جلسه را برعهده داشت خطاب به نمایندگان گفت: در سفر به حوزه‌های انتخابیه مواظب خودتان، خانواده‌تان و بقیه شهروندان باشید و از جاده آسفالت بروید و از جاده خاکی و انحرافی نروید!

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet