حلول ماه ربیع الاول
1390/04/08 14:17:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی:‏

بیانات رهبری در دیدار با مسوولان قضایی، منبعث از احکام و آموزه های دینی است ‏

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: ‌بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسوولان قضایی، کاملا فقهی و ‏منبعث از احکام و آموزه های دینی است.‏
بیانات رهبری در دیدار با مسوولان قضایی، منبعث از احکام و آموزه های دینی است ‏ عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: ‌بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسوولان قضایی، کاملا فقهی و ‏منبعث از احکام و آموزه های دینی است.‏ https://cdn.icana.ir/d/019/7872.jpg بیانات,رهبری,در,دیدار,با,مسوولان,قضایی،,منبعث,از,احکام,و,آموزه,های,دینی,است,‏ Icana

خلیل حیات مقدم در گفت و گو با ایرنا افزود: رهبر معظم انقلاب از تمام مسائل خرد و کلان کشور به طور کامل آگاهند و از اتفاقاتی که در دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی و نظامی می افتد نیز اطلاع دارند.

وی با تاکید بر اینکه آنچه رهبر معظم انقلاب می فرمایند منبعث از آیات قرآن است، اظهار داشت: ایشان مفسر قرآن و مبلغ دین هستند و در سخنرانی هایشان احکام دین و آیات قرآن را به زبان ساده ای بیان می کنند تا برای عموم مردم قابل فهم باشد.

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب واقعیت هایی است که در جامعه وجود دارد، ادامه داد: مسوولان دستگاه قضایی افراد شایسته و لایقی هستند و برای اجرای صحیح و درست قوانین زحمت زیادی می کشند.

حیات مقدم در ادامه افزود: دستگاه قضایی شبیه بدن سالم یک انسان است که ممکن است مورد تهاجم میکروب ها و ویروس های مختلفی قرار بگیرد که باید با آن مبارزه کرد.

وی تاکید کرد: قضات باید قوی، سالم و از هر جهت مورد اعتماد مردم باشند، البته دستگاه قضایی قضات متخصص و با ایمانی دارد ولی افرادی هم پیدا می شوند که فریب شیطان را خورده و مرتکب خطا می شوند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دستگاه قضایی باید این افراد را شناسایی، آموزش های لازم را ارائه و آنها را کنترل، حراست و حفاظت کند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که تا کسی محکوم نشده است، نباید به عنوان مجرم با وی رفتار کرد.

نماینده مردم ماهشهر افزود: ایشان به مواردی اشاره کردند که فرد یا افرادی با اتهامی زندانی شده و بعد از گذشت شش ماه که بی گناهی وی ثابت شد، آزاد می شود.

حیات مقدم اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب خواستند تا دستگاه قضایی و مراجع انتظامی دقت بیشتری کنند و بی جهت آبروی یک مسلمان را نریزند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet