ایام محرم 1398
1390/04/08 15:14:53
سرویس سیاسی

عضو کنگره آمریکا: مردم سوریه بشار اسد را دوست دارند

عضو کنگره آمریکا بعد از دیدار با بشار اسد اعلام کرد که مردم سوریه برخلاف تونس و مصر ، رئیس جمهور کشورشان را دوست دارند.
عضو کنگره آمریکا: مردم سوریه بشار اسد را دوست دارند عضو کنگره آمریکا بعد از دیدار با بشار اسد اعلام کرد که مردم سوریه برخلاف تونس و مصر ، رئیس جمهور کشورشان را دوست دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/2084.jpg عضو,کنگره,آمریکا:,مردم,سوریه,بشار,اسد,را,دوست,دارند Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، " دینس کاسنسچ " عضو کنگره آمریکا در سفر خود به دمشق و پس از دیدار با " بشار اسد " رئیس جمهور سوریه نشست مطبوعاتی برگزار کرد.
وی در این نشست مطبوعاتی اظهار داشت: برای این به دمشق آمده نبودم که به ملت یا دولت سوریه بگویم باد چه کنند، خود شخص بشار اسد در نهایت باید تصمیم بگیرد که اوضاع کشور را چگونه به جلو ببرد.
این عضو کنگره آمریکا اضافه کرد: اسد هنوز از محبوبیت بسیاری در میان مردم خود برخوردار است. مردم سوریه به خود بشار اسد اعتراضی ندارند بلکه اعتراض آنها به برخی از سیاست های دولت است.
وی افزود: در کشورهای تونس و مصر مردم رهبران کشور را دوست نداشتند اما در سوریه اینچنین نیست.
این عضو کنگره آمریکا روز دوشنبه به دمشق سفر کرده بود. 
سوریه  از سه ماه پیش تاکنون با موجی از ناآرامی ها روبه رو است که از سوی دولت به هرج و مرج طلبان و افراد مسلح تبهکار نسبت داده می شود. در این ناآرامی ها تا کنون بیش از هزار نفر کشته شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet