حلول ماه ربیع الاول
1390/04/08 15:02:20
سرویس اجتماعی
با تدوین طرحی در فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار:

مهلت معاینه فنی خودروها کاهش می‌یابد

رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی برای تجدید نظر در قانون ۵ ساله شدن معاینه فنی خودروها خبر داد.
مهلت معاینه فنی خودروها کاهش می‌یابد رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی برای تجدید نظر در قانون 5 ساله شدن معاینه فنی خودروها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/5465.jpg مهلت,معاینه,فنی,خودروها,کاهش,می‌یابد Icana

"محمدررضا تابش" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در رابطه با جلسه اخیر فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار تصریح کرد: این جلسه  در رابطه با مهار ریزگردها بود و بنا شد بودجه‌ای برای مقابله با این پدیده در نظر گرفته شود و چگونگی صرف کردن این اعتبار و کجا هزینه شدن آن نیز مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین از دستگاه‌های مربوطه از جمله سازمان حفاظت از محیط زیست، وزارت بهداشت ودرمان، وزارت امورخارجه و وزارت جهاد و کشاورزی درخواست شد که در برابر مقابله با پدیده گردوغبار تعهد خود را به خوبی انجام دهند.

وی همچنین افزود: بنا شد جلسه وسیع‌تری با حضور کلیه نمایندگان در این ارتباط برگزار شود چرا که گردوغبار 20 استان کشور را درگیر خود کرده است و مشکلاتی را برای آنها به وجود آورده است.

رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایداردر مجلس در رابطه با بررسی قانون معاینه فنی خودروها در این فراکسیون اظهار کرد: تجدید نظر در قانون معاینه فنی خودروها در فراکسیون مطرح شد، "انوشیروان محسنی بندپی" نماینده نوشهر و چالوس این مورد را پیگیری خواهند کرد.

رئیس فراکسیون اقلیت در مجلس تاکید کرد: اصلاحیه  قانون معاینه فنی خودروها در فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار آماده شده است اما باید از زمان قانون تصویب شده، شش ماه بگذرد تا اصلاحیه مطرح شود.

تابش درباره تحقیق و تفحص از محیط زیست، گفت: تحقیق وتفحص از سازمان محیط زیست تصویب شده و نیازی به بررسی مجددآن در فراکسیون محیط زیست نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet