ایام محرم 1398
1390/04/12 12:29:20
سرویس اجتماعی
حیدرپور شهرضایی:

تاکنون برنامه خاصی برای حمایت از مصدومان شیمیایی تعریف نشده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عملکرد ایران در مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی گفت: می‌توان گفت در این حوزه عملکرد خوبی نداشته‌ایم، ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم برای مصدومان شیمیایی کشورمان برنامه خاصی را تعریف کنیم تا از درد و رنج آنها کاسته شود.
تاکنون برنامه خاصی برای حمایت از مصدومان شیمیایی تعریف نشده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عملکرد ایران در مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی گفت: می‌توان گفت در این حوزه عملکرد خوبی نداشته‌ایم، ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم برای مصدومان شیمیایی کشورمان برنامه خاصی را تعریف کنیم تا از درد و رنج آنها کاسته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4879.jpg تاکنون,برنامه,خاصی,برای,حمایت,از,مصدومان,شیمیایی,تعریف,نشده,است Icana

"عوض حیدرپور شهرضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در رابطه با عملکرد ایران برای مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی تصریح کرد: در تصویب قانون مجلس موفق بوده و قوانین مورد نیاز را فراهم کرده است؛ اما دستگاه‌های ذی ربط و کسانی که باید دفاع جانانه‌ای از قربانیان سلاح‌های شیمیایی انجام می‌دادند، متاسفانه سهل‌انگاری کرده‌اند.

نماینده مردم شهرضا، دهاقان و منظریه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: می‌توان گفت عملکر خوبی نداشته‌ایم، ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم برای مصدومان شیمیایی کشورمان برنامه خاصی تعریف کنیم تا از درد و رنج آنها کاسته شود.

وی همچنین افزود: وزارت خارجه در ظاهر دفتری را برای پیگیری از حقوق ایران در مجامع بین‌المللی تشکیل داده که تاکنون نتیجه خاصی را نداشته است.

 حیدرپور شهرضایی گفت: به جز فعالیتی که خود مصدومان شیمیایی در ایجاد انجمن حمایت از خود تشکیل داده‌اند، باقی کارهای انجام شده در این مورد اقدامات موثری نبوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet