ایام محرم 1398
1390/04/11 15:27:28
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان:

امواج آنتن‌های مخابراتی مضر نیست

تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که آنتن‌های نصب شده در گوشه و کنار شهر برای تقویت شبکه موبایل کشور، آسیبی را متوجه شهروندان نمی‌کند.
امواج آنتن‌های مخابراتی مضر نیست تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که آنتن‌های نصب شده در گوشه و کنار شهر برای تقویت شبکه موبایل کشور، آسیبی را متوجه شهروندان نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/3107.jpg امواج,آنتن‌های,مخابراتی,مضر,نیست Icana

"بشیر خالقی" نماینده مردم خلخال و کوثر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نیز در این ارتباط به خبرنگار خبر اردبیل گفت: در جلسه‌ای که به‌منظور بررسی تاثیرات امواج تلفن‌های همراه برگزار شد، مباحث زیادی مطرح شد.

وی در ادامه افزود: در این جلسه که نمایندگان سازمان انرژی اتمی نیز حضور داشتند درباره رعایت استانداردهای کشوری صحبت شد و این‌که آنتن‌ها استانداردهای لازم را دارند.

خالقی تاکید کرد: طبق گفته‌ها مشخص شد که امواج این آنتن‌ها برای شهروندان مضر نیست و در کمیسیون بهداشت و درمان هم درباره بهداشت پرتوها بحث شد اما لازم است که تحقیقات بیشتری روی این مورد صورت بگیرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در ادامه اظهار کرد: البته تشخیص و بروز بیماری‌های ناشی از استفاده بیش از حد و نابجا از تلفن‌های همراه که از دو دهه قبل وارد بازار داخلی شده است، زود است و باید از سوابق بیماران و مریضی‌ها این موضوع را بررسی کرد. البته امکان دارد که استفاده بی‌مهابا و زیاد از حد از تلفن همراه هم بی‌ضرر نباشد. حتی استفاده از دستگاه‌های دیگر مانند مایکروفر همزمان با تلفن همراه احتمال ابتلا به بیماری‌های را افزایش می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet