ایام محرم 1398
1390/04/11 14:00:12
سرویس سیاسی
میگلی‌نژاد:

نباید از برنامه‌ها و ایده‌های جریان انحرافی غافل شویم

نماینده مردم بوشهر با اشاره به فعالیت جریان انحرافی در کشور، گفت: این‌که آیا ممکن است یک جریان انحرافی در کشور با تکیه بر قدرت و پول بیاید و کرسی‌های مجلس را به‌دست بگیرد، به‌نظر من این امر غیرممکنی نیست.
نباید از برنامه‌ها و ایده‌های جریان انحرافی غافل شویم نماینده مردم بوشهر با اشاره به فعالیت جریان انحرافی در کشور، گفت: این‌که آیا ممکن است یک جریان انحرافی در کشور با تکیه بر قدرت و پول بیاید و کرسی‌های مجلس را به‌دست بگیرد، به‌نظر من این امر غیرممکنی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/7174.jpg نباید,از,برنامه‌ها,و,ایده‌های,جریان,انحرافی,غافل,شویم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)،"غلامعلی میگلی‌نژاد"  در گفت وگو با نشریه "خبر بوشهر" ادامه داد: هر‌چند که مردم ما مردم انقلابی و دارای بلوغ سیاسی هستند، اما با توجه به روحیه نفاقی که بعضاً در جریان انحرافی دیده می‌شود، ممکن است چنین اتفاقی در مملکت بیفتد و اگر این جریان انحرافی ماهیت خودش را نشان نمی‌داد؛ یقیناً موفق‌تر در انتخابات نهم عمل می‌کرد.

میگلی‌نژاد افزود: الان که ماهیت انحراف و نفاق این تشکیلات برای همگان روشن شده، آنها برد و موفقیتی نخواهد داشت ضمن این‌که ما نباید از برنامه‌ها و ایده‌هایی که در سر دارند، غافل شویم. یقیناً اینها تغییر تاکتیک می‌دهند، شیوه و روش خود را عوض می‌کنند و به طریق دیگری سعی خودشان را بر این قرار می‌دهند که به اهداف و پروژه‌هایی که از قبل ترسیم کرده بودند، دست یابند.

نماینده بوشهر، گناوه و بندر دیلم در پاسخ به این سؤال که آیا جریان انحرافی می‌تواند از فیلترهای شورای نگهبان هم عبور کند، گفت: امید داریم که نتوانند از فیلترهای شورای نگهبان بگذرند اما احتمالش هم هست، یعنی در گذشته اینگونه بوده است که برخی افراد فرصت طلب توانسته‌اند در مراکز قدرت راه پیدا کنند. انتظار هست که شورای نگهبان با دقت بالا این افراد و اشخاص را شناسایی کند تا اجازه ورود در یکی از مهم‌ترین مراکز تصمیم‌گیری نظام را نداشته باشند.

میگلی‌نژاد اظهار داشت: این جریان انحرافی از مدت‌ها قبل توسط مراجع و علمای ما مکرراً یادآوری و تذکر داده می‌شد؛ اما متأسفانه توجهی به‌نظر مراجع و علمای بزرگ و همچنین مقام معظم رهبری نشد تا این‌که ماهیت اصلی خودشان را پس از مدت‌ها نشان دادند.

وی افزود: این یعنی این‌که افشای جریان انحرافی صرفاً به یک‌ماه قبل بر نمی‌گردد بلکه از ماه‌ها پیش ماهیت این جریان تقریباً روشن شده بود و درخصوص خطراتی که جریان انحرافی ممکن است برای نظام و کشور ایجاد کند تذکر و یادآوری می‌شد و هنوز هم این جریان کاملاً از مراکز قدرت نظام حذف نشده است؛ اما سازمانهای مرتبط مثل سپاه پاسدارن، وزارت اطلاعات و دستگاه‌های مرتبط به‌خوبی دارند رصد و شناسایی می‌کنند. ان‌شاءالله که تمام این افراد مورد شناسایی قرار بگیرند و مراکز تصمیم‌گیرنده که هم پول و هم قدرت را در دست دارند حذف شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet