ایام محرم 1398
1390/04/08 17:46:59
سرویس استان ها
جلالیان:

14 مجوز راه‌اندازی مراکز دانشگاهی در جنوب بوشهر اخذ شد

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیّر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند سال اخیر توانستیم ۱۴ مجوز راه‌اندازی مراکز دانشگاهی برای شهرهای جنوبی استان بوشهر بگیریم.
14 مجوز راه‌اندازی مراکز دانشگاهی در جنوب بوشهر اخذ شد نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیّر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند سال اخیر توانستیم 14 مجوز راه‌اندازی مراکز دانشگاهی برای شهرهای جنوبی استان بوشهر بگیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/2822.jpg 14,مجوز,راه‌اندازی,مراکز,دانشگاهی,در,جنوب,بوشهر,اخذ,شد Icana

"عسگر جلالیان" در بازدید از شهرستان دیّر در گفت‌وگو با خبر بوشهر افزود: اخیرا مجوز راه‌اندازی دانشگاه علمی کاربردی برای این شهرستان اخذ شده است و امیدواریم با آماده شدن ساختمان آن در مهرماه سال‌جاری بتواند دانشجو جذب کند.

 وی اضافه کرد: در سال‌جاری مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار برای احداث ساختمان دانشگاه پیام‌نور شهرستان دیّر اختصاص یافته است.

 جلالیان اظهار داشت: مشکل زمین دانشگاه آزاد اسلامی با پیگیری‌های زیادی برطرف شده و در آینده نزدیک کار ساخت این دانشگاه آغاز خواهدشد.

 وی اضافه کرد: باید با تلاش دسته جمعی و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای گسترش مراکز دانشگاهی فعالیت کنیم و هیچ فرصتی را نباید از دست بدهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet