هدر موبایل
1390/04/20 14:38:30
سرویس اجتماعی
با ابلاغ رییس جمهور

سرشماری عمومی، نفوس و مسکن 1390 آبان اجرا می‌شود

فرمان اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۰با هدف تحقق اهداف چشم انداز بیست ساله کشور و پیشرفت و تعالی جامعه، از سوی رئیس جمهور ابلاغ شد.
سرشماری عمومی، نفوس و مسکن 1390 آبان اجرا می‌شود فرمان اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1390با هدف تحقق اهداف چشم انداز بیست ساله کشور و پیشرفت و تعالی جامعه، از سوی رئیس جمهور ابلاغ شد. https://cdn.icana.ir/d/019/7580.jpg سرشماری,عمومی،,نفوس,و,مسکن,1390,آبان,اجرا,می‌شود Icana

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل فرمان اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1390به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لازمه برنامه‌ریزی جامع و تصمیم سازی موثر و کارآمد، داشتن اطلاعات و آمار صحیح و دقیق است. تحقق اهداف چشم انداز بیست ساله کشور و پیشرفت و تعالی جامعه ما، در گرو همکاری مردم و دقت عمل مسئولان دولتی در تهیه این اطلاعات و آمار است. با توجه به تکلیف دولت برای اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1390 و در اجرای ماده 4 قانون مرکز آمار ایران و به استناد قانون بودجه سال 1390، مرکز آمار ایران موظف است سرشماری عمومی نفوس و مسکن را در آبان ماه سال 1390 به مرحله اجرا درآورد.

بر اساس ماده 5 قانون یاد شده، تمام وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات دولتی و وابسته به دولت و شرکت‌های دولتی و استانداری های کشور مکلف هستند نیروی انسانی، خودرو، وسایل مخابراتی و سایر تجهیزات مورد نیاز را در طول دوره آموزش و اجرای این سرشماری، در اختیار مرکز آمار ایران قرار دهند.

در پایان این فرمان آمده است: امید است در اجرای ماده 7 قانون مذکور و مواد 54 و 68 قانون برنامه پنجساله توسعه کشور، هموطنان گرامی همکاری لازم را با ماموران سرشماری مبذول داشته تا مرکز آمار ایران بتواند با گردآوری و ارائه اطلاعات آماری دقیق، موجبات برنامه ریزی و تصمیم گیری صحیح و بهنگام را برای 5 سال آینده کشور فراهم آورد.

این فرمان از سوی رئیس جمهور در تاریخ 19 تیرماه 1390 برای اجرا ابلاغ شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet