هدر اصلی
1390/04/11 11:36:00
سرویس استان ها
جلالیان خبر داد:

راه‌اندازی اداره کار در شهرستان‌های جم و دیر

نماینده دیر، کنگان و جم در نشست با مسئولان شهرستان کنگان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادی وظیفه همه مسئولان سنگین است و به‌ویژه شهرستان کنگان و منطقه عسلویه به‌دلیل میزبانی از تاسیسات نفت و گاز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
راه‌اندازی اداره کار در شهرستان‌های جم و دیر نماینده دیر، کنگان و جم در نشست با مسئولان شهرستان کنگان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادی وظیفه همه مسئولان سنگین است و به‌ویژه شهرستان کنگان و منطقه عسلویه به‌دلیل میزبانی از تاسیسات نفت و گاز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/2822.jpg راه‌اندازی,اداره,کار,در,شهرستان‌های,جم,و,دیر Icana

به گزارش خبر بوشهر "عسکر جلالیان"  افزود: حضور با برکت مقام معظم رهبری در نخستین روزهای سال در عسلویه امری بسیار مهم است و این امر نشان داد که عسلویه و پارس‌جنوبی از چه جایگاهی برخوردار است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بخش خصوصی در اقتصاد نقش و جایگاه ویژه‌ای دارد و باید تلاش کنیم و با تقویت بخش خصوصی برای موفقیت بیش از پیش اقتصاد کشور تلاش کنیم.

جلالیان در ادامه در ارتباط با فرصت‌های اقتصادی و شغلی با توجه به شرایط منطقه و طرح‌های جدید در حوزه گردشگری، مطالبی را مطرح کرد و خواستار استفاده بهینه از ساحل کنگان در بحث گردشگری شد.

نماینده دیر، کنگان و جم در مجلس از راه‌اندازی اداره کار در جم و دیر خبر داد و یادآور شد: مذاکرات و رایزنی‌های لازم را با وزیر کار انجام داده‌ایم و ایجاد اداره کار و امور اجتماعی در شهرستان‌های دیر و جم مصوب شده و انتظار داریم که این امر به‌زودی انجام شود.

جلالیان اضافه کرد: با توجه به حجم بالای نیروی کارگری و حضور شرکت‌های مختلف پیمانکاری، ضرورت تسریع در راه‌اندازی 2 اداره مذکور بسیار واضح و مبرهن است و از وزیر کار تقاضا داریم تا قبل از هفته دولت، اداره کار و امور اجتماعی در شهرستان‌های دیر و جم راه‌اندازی شود.

وی همچنین خواستار تجهیز امکانات رفاهی اداره کار کنگان شد و بیان داشت: اداره کار و امور اجتماعی شهرستان کنگان سال‌هاست با حجم بالای کار، فاقد مکان مناسب است و با پیگیری‌های فراوان، مصوب شده که ساختمان اداری مناسب و در شأن شهرستان و درخور مأموریت سنگین این اداره احداث شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet