ایام محرم 1398
1390/04/20 12:31:35
سرویس اجتماعی
میگلی نژاد:

قوانین عادلانه مشکلات جامعه را برطرف می‌کند

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تصویب قوانین عادلانه گفت: وقتی نمایندگان با نگاهی فرامنطقه‌ای، تبعیض‌ها را کنار بگذارند عدالت در قانون رعایت شده و مجریان با قانونی که تمام لوازم عدالت را دارد، می‌توانند مشکلات جامعه را برطرف کنند.
قوانین عادلانه مشکلات جامعه را برطرف می‌کند نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تصویب قوانین عادلانه گفت: وقتی نمایندگان با نگاهی فرامنطقه‌ای، تبعیض‌ها را کنار بگذارند عدالت در قانون رعایت شده و مجریان با قانونی که تمام لوازم عدالت را دارد، می‌توانند مشکلات جامعه را برطرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/4857.jpg قوانین,عادلانه,مشکلات,جامعه,را,برطرف,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)  "غلامعلی میگلی‌نژاد" عدالت را از ارکان جمهوری اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: حکومت جمهوری اسلامی برای برقراری عدالتی که اسلامی است برپا شده است اما متأسفانه با گذشت ۳۰ سال از حیات انقلاب هنوز نتوانستیم آن را کامل پیاده کنیم.

 وی با اشاره به این‌که مجلس شورای اسلامی جدا از دیگر قوا نیست و البته سهم عظیمی در برقراری عدالت دارد گفت:‌ اگر عدالت در کشور برقرار می‌شد بخش اعظمی از مشکلاتی که هم‌اکنون شاهد آن هستیم وجود نداشت.

 نماینده مردم بوشهر تصریح کرد: تا زمانی که تبعیض وجود داشته باشد عدالت محقق نمی‌شود و ما نمایندگان نیز در جایگاه قانونگذاری اگر نگاه ملی نداشته باشیم و منطقه‌ای بیندیشیم شاهد بی‌عدالتی و تبعیض خواهیم بود.

میگلی‌نژاد با تاکید بر این‌که نمایندگان باید بدانند که در تصویب قوانین عدالت را اولویت قرار دهند خاطرنشان کرد:‌ وقتی نمایندگان با نگاهی فرامنطقه‌ای خود را در قبال مردم پاسخگو بدانند و تبعیض‌ها را کنار بگذارند عدالت در قانون رعایت و مجریان با قانونی که تمام لوازم عدالت در آن رعایت شده است روبه‌رو و به این ترتیب عدالت جایگاه اصلی خود را در جامعه می‌یابد.

 وی در پاسخ به این‌که جایگاه عدالت در جامعه اسلامی کجاست و آیا عدالت مهم‌تر است یا مصلحت گفت: عدالت رکن و اصل نظام و جزئی از وظایف ملی و دینی ماست پس بدیهی است ما باید با در نظر داشتن مصلحت نظام و حفظ و حراست آن در پی تحقق عدالت در نظام جمهور ی اسلامی باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet