حلول ماه ربیع الاول
1390/04/11 10:22:55
سرویس فرهنگی
سادات ابراهیمی:

انجام آزادانه فرایض دینی در جامعه، از برکات انقلاب اسلامی است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: اگر امروزه به مسائل دینی، مذهبی و اعتقادی به‌صورت آزادانه ‌می‌پردازیم؛ به یقین به برکت وجود جمهوری اسلامی ایران است.
انجام آزادانه فرایض دینی در جامعه، از برکات انقلاب اسلامی است عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: اگر امروزه به مسائل دینی، مذهبی و اعتقادی به‌صورت آزادانه ‌می‌پردازیم؛ به یقین به برکت وجود جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/308.jpg انجام,آزادانه,فرایض,دینی,در,جامعه،,از,برکات,انقلاب,اسلامی,است Icana

"محمد سادات ابراهیمی" در گفت‌وگو با نشریه فرهنگ جنوب نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که همواره از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با ترفند‌های مختلفی درصدد حذف اصل نظام اسلامی بودند، اظهار داشت: ترور عناصر مهم انقلاب اسلامی از ترفندهای دشمنان برای محو جمهوری اسلامی ایران است.

سادات ابراهیمی، حذف فیزیکی شخصیت‌ها را پدیده بسیار زشت و شومی دانست و گفت: به یقین ترور عناصر با بصیرت انقلابی نشان از ضعف استکبار جهانی در مواجهه منطقی با تفکر انقلاب اسلامی است.

وی، با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) مبنی بر این‌که « اهمیت حفظ نظام جمهوری اسلامی از نماز هم بیشتر است‌»، ابراز داشت: اگر امروزه به مسائل دینی، مذهبی و اعتقادی به‌صورت آزادانه ‌می‌پردازیم؛ به یقین به برکت وجود جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از این‌رو بر همه مردم ایران به‌ویژه فرهیختگان، نخبگان سیاسی و عالمان دینی تکلیف شرعی است که از نظام مقدس اسلامی براساس اهداف انقلاب اسلامی وارد صحنه شوند و از کیان ایران اسلامی دفاع کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، در پایان سخنان خود به نقش ملت ایران در مقابله با ترفند‌های مختلف دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی اشاره کرد و افزود: همواره ملت ایران دوشا‌دوش مقام معظم رهبری در حمایت از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet