خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/20 12:53:00
سرویس اجتماعی
یادداشتی از اکبر رنجبرزاده:

کشور نیازمند جوانان با نشاط و امیدوار به آینده است

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی نوشت: تنها با تشکیل وزارت ورزش و جوانان مردم نگاهی دقیق‌تر و موشکافانه‌تر به ورزش کشور خواهند داشت.
کشور نیازمند جوانان با نشاط و امیدوار به آینده است نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی نوشت: تنها با تشکیل وزارت ورزش و جوانان مردم نگاهی دقیق‌تر و موشکافانه‌تر به ورزش کشور خواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/7676.jpg کشور,نیازمند,جوانان,با,نشاط,و,امیدوار,به,آینده,است Icana

"اکبر رنجبرزاده" در یادداشتی که هفته نامه هگمتانه آن را منتشر کرد آورده است: تشکیل وزارت ورزش و جوانان و تاکید مجلس بر تحقق این امر نشان‌دهنده درخواست مردم از نمایندگان خود است. به همین دلیل معرفی وزیر ورزش اهمیت ویژه‌ای دارد، چون خواست مردم ایران است.

ما برای تشکیل وزارت ورزش و جوانان در واقع 2 سازمان بزرگ را با هم ادغام می‌کنیم، سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت‌بدنی، اگر چه این ادغام می‌تواند بسیار مثبت و میمون باشد، اما درصورتی که دغدغه‌های هر دوی این سازمان‌ها در وزارتخانه جدید دیده نشود، می‌تواند به یکی از این حوزه‌ها ضربه وارد سازد.

به نظر می‌رسد، در حال حاضر تاکید بیشتر بر ورزش‌های قهرمانی است و این امر به هیچ وجه برای جوانان مطلوب نیست. باید در راستای ورزش، حرکت‌ها و برنامه‌هایی نیز برای جوانان در نظر گرفته شود تا جوانان، با نشاط و علاقه‌مند و امیدوار به آینده باشند و در چنین محیطی زندگی کنند.

به بیان دیگر وزارت ورزش و جوانان باید برای جوان‌های کشور نقش هدایت‌کننده را ایفا کند تا جوانان بتوانند در راستای برنامه‌های این وزارتخانه، انرژی و توانایی نهفته در خود را از حالت بالقوه به فعلیت درآورند.

این چنین جوانان می‌توانند در آینده به اهداف نظام جمهوری اسلامی پاسخ دهند و زمینه ساز رشد و بالندگی کشور گردند.

من به این وزارتخانه به‌دلیل نقش‌های بسیار مهمی که بر عهده خواهد داشت، بسیار خوشبین هستم، زیرا می‌تواند درصورت کار موفق، در کشور نخبه پروری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet