ایام محرم 1398
1390/04/13 11:50:04
سرویس اجتماعی
محسنی ثانی:

دولت 2میلیارد دلار یارانه مترو را به شهرداری بپردازد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مشکلات فعلی مرتبط با حمل و نقل عمومی با پرداخت یارانه مترو از طرف دولت به شهرداری رفع می شود.
دولت 2میلیارد دلار یارانه مترو را به شهرداری بپردازد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مشکلات فعلی مرتبط با حمل و نقل عمومی با پرداخت یارانه مترو از طرف دولت به شهرداری رفع می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1453.jpg دولت,2میلیارد,دلار,یارانه,مترو,را,به,شهرداری,بپردازد Icana

"محمدرضا محسنی ثانی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)  مجلس گفت: دولت می تواند از محل هدفمندکردن یارانه ها و افزایش حامل های انرژی کمک های مادی لازم را به شهرداری‌ها جهت تسهیل در حمل ونقل عمومی ارائه کند.

نماینده مردم  سبزواردر مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: چالش‌های موجود بیانگر این است زیرساخت های لازم در خصوص هدفمندکردن یارانه ها لحاظ نشده، زیرا این مسایل اگر در نظر گرفته می شد مشکلات اینچنینی مربوط به افزایش یکباره قیمت بلیت مترو واجاره تاکسی و اتوبوس را شاهد نبودیم.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: دولت ضرورت دارد حمایت های لازم را درباره تسهیل حمل ونقل عمومی به عمل آورد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص تصمیم شورای شهر تهران در گران شدن بلیت مترو گفت: افزایش 100 درصدی بهای بلیت مترو غیرمنطقی بوده و دولت می‌تواند تنها 40 درصد در این خصوص افزایش دهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت اگر خواهان این است مردم درحمل ونقل عمومی تحت فشارنباشند باید یارانه 2 میلیارد دلاری مترو را بپردازد. 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet