حلول ماه ربیع الاول
1390/04/22 13:21:49
سرویس اقتصادی
مفتح خبر داد:

تخصیص 135 میلیارد تومان به تربیت‌بدنی استان‌ها

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس، از تخصیص ۱۳۵ میلیارد تومان به تربیت‌بدنی استان‌ها خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی وزارت ورزش و جوانان در بخش تربیت‌بدنی استان‌ها هزینه خواهد شد و نتیجه آن، تقویت ورزش و همچنین احداث ورزشگاه‌های مطلوب خواهد بود.
تخصیص 135 میلیارد تومان به تربیت‌بدنی استان‌ها سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس، از تخصیص 135 میلیارد تومان به تربیت‌بدنی استان‌ها خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی وزارت ورزش و جوانان در بخش تربیت‌بدنی استان‌ها هزینه خواهد شد و نتیجه آن، تقویت ورزش و همچنین احداث ورزشگاه‌های مطلوب خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/2586.jpg تخصیص,135,میلیارد,تومان,به,تربیت‌بدنی,استان‌ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از هگمتانه، "محمدمهدی مفتح" در نشست مسئولان تربیت‌بدنی شهرستان رزن و اعضای خانه کشتی استان همدان اظهار کرد: این اعتبار از محل اعتبارات ارتقای سطح شاخص‌های فرهنگی به تربیت‌بدنی استان‌ها اختصاص می‌یابد تا زمینه لازم را برای ارتقای ورزش و به‌ویژه ورزش همگانی فراهم کند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی افزود: این اعتبار از سوی وزارت ورزش و جوانان در بخش تربیت‌بدنی استان‌ها هزینه خواهد شد و نتیجه آن، تقویت ورزش و همچنین احداث ورزشگاه‌های مطلوب خواهد بود.

وی تأکید کرد: همدان یکی از قطب‌های اصلی کشور در ورزش کشتی است و توانایی‌های بسیاری در این استان در حوزه این ورزش وجود دارد، ولی آن گونه که باید و شاید به آن توجه نشده است.

رئیس فراکسیون فرزندان شاهد مجلس شورای اسلامی  تأکید کرد: مسئولان تربیت‌بدنی با توجه به استعدادهای موجود، باید بیش از پیش به این رشته ورزشی توجه کنند تا شاهد رشد و پویایی بیشتر این ورزش در کشور و نام‌آوری و افتخارآفرینی جوانان این استان در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.

فرماندار شهرستان رزن هم که در این نشست حضور داشت گفت: خانه کشتی شهرستان رزن در زیربنای 1200 مترمربع در دست احداث است که با تخصیص اعتبارات از سوی تربیت‌بدنی استان، شاهد تکمیل آن خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet