خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 16:46:03
سرویس استان ها
حسینی خبر داد:

کارخانه MDF اهواز رسما افتتاح شد

نماینده مردم اهواز درخصوص آخرین اخبار حوزه انتخابیه با اشاره به افتتاح کارخانه MDFدر خوزستان اظهار داشت: پس از حدود ۲ سال پیگیری بحث کارخانه MDFروز سه‌شنبه هفته گذشته کلنگ‌زنی شد که تاکنون رقم یک‌هزار میلیارد ریال برای آن سرمایه‌گذاری شده است.
کارخانه MDF اهواز رسما افتتاح شد نماینده مردم اهواز درخصوص آخرین اخبار حوزه انتخابیه با اشاره به افتتاح کارخانه MDFدر خوزستان اظهار داشت: پس از حدود 2 سال پیگیری بحث کارخانه MDFروز سه‌شنبه هفته گذشته کلنگ‌زنی شد که تاکنون رقم یک‌هزار میلیارد ریال برای آن سرمایه‌گذاری شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1584.jpg کارخانه,MDF,اهواز,رسما,افتتاح,شد Icana

"شریف حسینی" افزود: از رقم یاد شده در حدود 90 میلیارد تومان آن از بخش تسهیلات دولتی توسط یک سرمایه‌گذار داخلی در اهواز تأمین شده است.

وی تصریح کرد: با ایجاد این کارخانه در حدود 6 هزار و 500 نفر از افراد بومی منطقه شاغل خواهند شد و این امر کمک خوبی برای حل مشکل بیکاری در منطقه است.

به گفته حسینی با شکل‌گیری این نهاد صرفه‌جویی خوبی در قسمت ارزی و واردات MDFصورت می‌گیرد و با توجه به حجم تولیدات این کارخانه در حدود یک سوم واردات کشور را می‌توان تأمین کرد.

نماینده مردم اهواز با اشاره به این‌که این کارخانه 36 ماهه به مرحله تولید می‌رسد اظهار داشت: تولیدات این کارخانه MDFرنگی و ساده خواهد بود و ان‌شاءالله با شکل‌گیری این نهاد شاهد رشد و توسعه منطقه خواهیم بود.

نماینده مردم اهواز در زمینه اخبار کمیسیون نیز گفت: در هفته گذشته جلساتی با صنعتگران و اعضای اتاق بازرگانی با وزیر بازرگانی داشتیم و در این جلسات مشکلات مختلف بخش صنعت بررسی شد.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های اصلی این گروه بحث هدفمندکردن یارانه‌هاست و بسته‌های حمایتی که وزارت صنایع بناست آن را ایجاد کند باید این مشکلات را در یک جلسه تخصصی به سطح وزارتخانه برساند تا تصمیم‌گیری بهتری در این مورد صورت گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet