ایام محرم 1398
1390/04/11 11:37:35
سرویس سیاسی
منصوری‌رضی:

یکی از ابعاد تعامل دولت و مجلس رفع مشکلات مردم است

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: یکی از ابعاد تعامل مجلس و دولت، همکاری این ۲ نهاد در رفع نیازها و مشکلات مردم است.
یکی از ابعاد تعامل دولت و مجلس رفع مشکلات مردم است نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: یکی از ابعاد تعامل مجلس و دولت، همکاری این 2 نهاد در رفع نیازها و مشکلات مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/472.jpg یکی,از,ابعاد,تعامل,دولت,و,مجلس,رفع,مشکلات,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "مرادعلی منصوری‌رضی" نماینده مردم رامیان، آزادشهر، فندرسک و چشمه ساران در یادداشتی در نشریه "گلستان" با اشاره به اهمیت تعامل دولت و مجلس، نوشت: یکی از ابعاد تعامل مجلس و دولت، همکاری این 2 نهاد در رفع نیازها و مشکلات مردم است. انتظار می‌رود فرماندار، استاندار و دیگر نمایندگان دولت همکاری و تعامل لازم را با نماینده شهرستان خود در مجلس شورای اسلامی داشته باشند.

به‌عنوان مثال می‌توانم به طرح ورودی میدان آزاد شهر اشاره کنم؛ این طرح یکی از مصوبات دولت است اما هیچکدام از مسئولان اجرایی حرکت و اقدامی درخصوص اجرای آن نمی‌کنند.

من به‌عنوان قانونگذار اجرای این طرح را به تصویب رسانده‌ام و اکنون انتظار می‌رود نیروی اجرایی به‌دنبال اجرای طرح باشد. اما وقتی حرکت مؤثری از سوی نهادهای اجرایی و نمایندگان دولت در منطقه، صورت نمی‌گیرد، دلیل نارضایتی و اعتراض به وزیر کشور را پیش می‌آورد.

همین عدم‌تعامل و همراهی قوه مجریه باعث می‌شود که من به‌عنوان کسی که ابتدا همراه و حامی این دولت بوده‌ام به زمره منتقدان از دولت بپیوندم. البته باید نکات مثبت و همراهی‌های دولت را هم در اجرای برخی از پروژه‌ها برشمرد، مثل بیمارستان آزادشهر که در مراحل پایانی ساخت است و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد. اما همیشه مردم درخصوص طرح‌های وعده داده شده و تحقق نیافته پیگیری می‌کنند و ما باید پاسخی برای آنان داشته باشیم.

امیدوارم نمایندگان دولت در منطقه با یاری رساندن به نمایندگان مردم در مجلس، زمینه خدمات‌رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مردم را فراهم آورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet