ایام محرم 1398
1390/04/10 11:33:55
سرویس استان ها
غضنفرآبادی:

70 نماینده خواستار معرفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم شدند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های خود برای معرفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: ۷۰ نماینده خواستار معرفی هرچه سریعتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم شدند.
70 نماینده خواستار معرفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم شدند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های خود برای معرفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: 70 نماینده خواستار معرفی هرچه سریعتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg 70,نماینده,خواستار,معرفی,رئیس,دانشگاه,علوم,پزشکی,بم,شدند Icana

"موسی غضنفر‌آبادی" نماینده شهرستان‌های بم، ریگان، نرماشیر و فهرج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ویژه‌نامه مردم و مجلس نشریه نگارستان با بیان این‌که دانشگاه علوم پزشکی بم در بهار سال 1389 دور سوم سفر استانی هیأت دولت به استان کرمان به تصویب هیأت دولت رسید، گفت: این مصوبه هیأت دولت در شورای گسترش نیز به تصویب رسید و پس از آن در دستور کار مسئولان قرار گرفت.

وی با بیان این‌که ما به‌طور جد پیگیر این موضوع بوده و هستیم، تصریح کرد: احداث دانشگاه علوم پزشکی بم خوشحال‌کننده‌ترین و مسرت بخش‌ترین هدیه‌ای بود که پس از زلزله ویرانگر سال 1382 بم به مردم داغدار این شهرستان اهدا گردید.

عضو مجمع نمایندگان روحانی مجلس گفت: مردم شرق استان کرمان با چهار شهرستان‌های بم، ریگان، نرماشیر و فهرج دارای جمعیتی قریب 400 هزار نفر است که در محرومیت شدید به‌سر می‌برند ولی متأسفانه با گذشت یک سال از تصویب هیأت دولت برای احداث دانشگاه مذکور، تا‌کنون ریاست آن معرفی نگردیده و عملا آغاز به‌کار ننموده و موجبات نگرانی شدید مردم را به‌دنبال داشته است.

غضنفرآبادی با بیان این‌که در 24 خرداد امسال نامه‌ای به خانم دکتر مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نوشتم و خواستار معرفی هرچه سریعتر رئیس این دانشگاه شدم، افزود: این نامه که به امضا 70 نماینده مجلس شورای اسلامی رسیده و خطاب به وزیر تاکید دارد که این مسامحه و کوتاهی در معرفی ریاست آن دانشگاه با روحیه کار و تلاش شبانه‌روزی دولت خدمتگذار سازگار نیست.

وی اظهار امیدواری کرد تا وزیر بهداشت به این نامه 70 نماینده مجلس توجه داشته و دستورات لازم را صادر و گامی در جهت خدمت به بهداشت و درمان مردم منطقه برداشته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet