ایام محرم 1398
1390/04/11 09:54:00
سرویس استان ها
اسلامی‌پناه تاکید کرد:

در انتظار کلنگ‌زنی راه‌آهن بم- جیرفت

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد ابراز امیدواری کرد که عملیات اجرایی راه‌آهن بم- جیرفت در سال جاری آغاز شود.
در انتظار کلنگ‌زنی راه‌آهن بم- جیرفت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد ابراز امیدواری کرد که عملیات اجرایی راه‌آهن بم- جیرفت در سال جاری آغاز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1501.jpg در,انتظار,کلنگ‌زنی,راه‌آهن,بم-,جیرفت Icana

"علی اسلامی‌پناه" در گفت‌وگو با نگارستان با اشاره به این‌که در بودجه امسال برای راه‌آهن بم- جیرفت که می‌تواند تحول عظیمی در منطقه ایجاد کند، بودجه 6 میلیاردی مصوب شده، گفت: امیدوارم نیکزاد با انرژی که دارد در سال جدید راه‌آهن بم- جیرفت را کلنگ‌زنی کند چرا که این راه‌آهن تحول عظیمی در منطقه جنوب کرمان ایجاد خواهد کرد و می‌تواند باعث خوشحالی مردم این مناطق محروم شود.

وی در ادامه گفت: این راه‌آهن قرار است از سه‌راهی داروین شروع شده و به سمت جیرفت برود و بعد به کهنوج برسد و در نهایت هم به بندرعباس ختم شود.

اسلامی پناه تاکید کرد: برای این پروژه در بودجه سال 90، 6میلیارد تومان مصوب شده و امیدوارم این پروژه در نخستین فرصت و با توجهات خاص وزیر جدید راه کلنگ‌زنی شود تا شاهد رشد و پیشرفت در این منطقه از کشورمان باشیم چرا که این منطقه جزو مناطق کمتر توسعه‌یافته و کمتر برخوردار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet